Wyjątkowe prezenty pod choinkę od polskich projektantów

– gwiazdkowe szaleństwo prezentowe startuje!

Choć pogoda za oknem nie sugeruje rychłego nadejścia zimy, ale o prezentach pod choinkę warto pomyśleć już teraz. Każdego roku temat gwiazdkowych upominków spędza sen z powiek niejednemu z nas, dlatego tym razem z pomocą przychodzi platforma SHOWROOM.PL, która ruszyła ze świąteczną akcją „GWIAZDKA”.

Z czego ucieszy się siostra? Co podarować przyjaciółce? Czego brakuje chłopakowi? Co roku zastanawiamy się nad oryginalnym prezentem, który wywoła uśmiech wśród naszych bliskich. I choć temat ubrań nie jest niczym odkrywczym, to temat polskich projektantów jest motywem zdecydowanie świeżym i inspirującym. W Boże Narodzenie pod świątecznym drzewkiem paczkę z upominkiem od naszych rodzimych twórców możemy zaopatrzyć niemal każdego. Dlaczego? Bo w akcji platformy SHWOROOM.PL zebranych zostało 50 wyjątkowych, unikatowych produktów wyselekcjonowanych tak, aby każdy znalazł wśród nich upominek dla bliskiej osoby . Są wśród nich ubrania dla dziewczyn, chłopaków, kobiet i mężczyzn, jest też biżuteria i modne akcesoria, a wszystko to w przedziałach cenowych między 50, a 600 zł. Znajdziecie tu same klasyki od najlepszych, zarówno takie, które zadowolą najbardziej wymagających fashion lovers jak i stonowane bezpieczniejsze akcenty. Miękkie bluzy od Lany Nguyen, Chrum i Anoi, kultowe spodnie od Madoxa i Ptaszka, bezwstydne t-shirty od Shameless, kobiece tuniki i sukienki od Magdy Hasiak czy Vzoor’u to tylko niektóre spośród dziesiątek propozycji. Co ważne, w świątecznej akcji „Gwiazdka” wszystkie proponowane rzeczy kupicie w atrakcyjnych cenach. Im szybciej podejmiesz zakupowe decyzje, tym niższą zapłacisz cenę. Oferta jest ograniczona ilościowo.

Marki biorące udział w akcji: Agi Jensen, Animal Kingdom, Anoi, Cahlo, Chrum, Deep Trip, Lambear, Lana Nguyen, Madox, Magda Hasiak, Mamapiki, Mozcau by Justin, Mumu, Nife, Nubee, Piotr Czachor, Ptaszek, Risk. Made in Warsaw, Shameless, US, Vzoor.

  • Photos / Daniel Jaroszek
  • Styling / Piotr Sałata
  • Model / Ala/ Division
  • Makeup&Hairstylist / Ania Kołyga
  • Set Design / Wito Bałtuszys
  • Retouching / Magda Baran
  • Production: SHOWROOM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj