Mostrami.pl z nowymi projektantami biżuterii

ALE Aleksandra Przybysz - Biżuteria artystycznaMarka ALE. Aleksandry Przybysz, Małysz Design i Karolina Bik – to nowi artyści wykonujący biżuterię autorską, którzy dołączyli do grona projektantów internetowego sklepu Mostrami.pl. Asortyment biżuterii został tym samym wzbogacony o kolejne, wyjątkowe i oryginalne produkty, które znaleźć można na stronie butiku.

Mostrami.pl to sklep dla którego jakość, inspiracja, przyjemność, bliskość i bezpieczeństwo stanowią wartości realizowane w każdym aspekcie prowadzonych działań. Zaproszeni do współpracy artyści, wpisują się ze swoimi projektami w założenia sklepu. Projektanci, którzy dołączyli do nas 20 listopada- Aleksandra Przybysz, Piotr Małysz i Karolina Bik, tworzą piękną, elegancką biżuterię, posługując się techniką na najwyższym poziomie. W najbliższych tygodniach będziemy dodawać stopniowo ich produkty. Ponadto, planujemy powiększyć bazę projektantów biżuteryjnych o więcej interesujących nazwisk i już 27 listopada rozpoczniemy współpracę z równie wyjątkowym artystą – Rafałem Kozubowiczem. Oprócz cech takich jak jakość czy oryginalność, zależy nam także na różnorodności naszych produktów, dlatego można u nas znaleźć biżuterię w każdym stylu- mówi Rafał Kieli, prezes zarządu Mostrami.pl

Kolekcje marki ALE., których autorką jest Aleksandra Przybysz, powstały na bazie zabawy kartką papieru, która poprzez załamania, skręcania, zagięcia uzyskała trwalszą biżuteryjną formę. Wzory ALE. są spójne z nowoczesnymi trendami – prezentują przemyślane w proporcjach układy, minimalistyczne kształty oraz odważne kompozycje. Z kolei Piotr Małysz, to twórca ze sporym doświadczeniem. Jego pierwsze projekty powstały w połowie lat osiemdziesiątych, a od 1990 roku projektowanie biżuterii stało się jego zawodem.

W swojej pracy wykorzystuje srebro, złoto oraz coraz częściej stal szlachetną. Sztuka Karoliny Bik podąża natomiast bardziej w kierunku szlachetnych materiałów, które przetwarza w ostre, dynamiczne, a czasem subtelne i oniryczne formy. Artystka była uczestniczką wielu międzynarodowych wystaw: w Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Francji, Azji, etc.

Mostrami.pl poszerzając regularnie asortyment produktów, staje się tym samym miejscem nie tylko dla kobiet zainteresowanych modą, ale także dla mężczyzn, szukających interesującego prezentu dla swoich partnerek. Różnorodność stylów i projektów pozwala niewątpliwie znaleźć coś dla kobiet lubiących formy klasyczne, jak i tych, które gustują w odważnych, dynamicznych kształtach.

***

Mostrami.pl to nowoczesny, elegancki sklep internetowy oferujący najwyższej jakości ubrania, buty i dodatki najlepszych polskich projektantów. Mostrami.pl powstało z myślą o kobietach nowoczesnych, otwartych, zainteresowanych modą, poszukujących inspiracji i pragnących sprawić sobie przyjemność. Sklep wystartował 12 kwietnia 2012 r. jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i konsumentów. W październiku 2012r. ruszyła także wersja anglojęzyczna sklepu, dzięki której kolekcje polskich projektantów dostępne są na całym świecie. Mostrami.pl to pierwsza inicjatywa na rynku skupiająca w jednym miejscu i promująca największych polskich kreatorów mody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj