Emocje sportowe 2014 w rozdzielczości 4K? Wyjątkowa akcja która rozwieje wątpliwości.

Rozdzielczość 4K budzi wielkie emocje. Coraz więcej producentów dostarcza urządzenia oferującą rozdzielczość czterokrotnie wyższą niż Full HD. Są dostępne projektory i telewizory. Już od początku grudnia będzie można poczuć tę jakość dzięki specjalnym, indywidualnym pokazom Sony w Luxury Art Cinema.  Warto skorzystać z tej możliwości ponieważ już w przyszłym roku czekają nas duże emocje sportowe, a wyższa rozdzielczość to znacznie bardziej szczegółowy obraz.

Już w grudniu projektor Sony VPL-VW500ES oraz 84-calowy telewizor Sony KD-84X9005 dostępne dla każdego – porady ekspertów i fachowe doradztwo. To wszystko w ramach wyjątkowej akcji świątecznej Sony i Luxury Art Cinema.

Akcja rozpocznie się 2. grudnia 2013 w salonie Luxury Art Cinema, ul. Bracka 11/13 w Warszawie.

„Podstawowa wątpliwość pojawiająca się przy zakupie urządzenia oferującego rozdzielczość 4K to brak materiałów, które można byłoby oglądać. – informuje Aleksandra Jasińska Channel Account Manager Display Business Group Professional Manager z firmy Sony Professional Solutions Europe – Tymczasem  operatorzy  korzystają już z kamer rejestrujących materiał w 4K, a także urządzenia oferujące taką jakość są dostępne do użytku indywidualnego. Warto też pamiętać, że 4K odpowiada rozdzielczości standardowej taśmy filmowej 35 mm, zatem digitalizacja istniejących zbiorów jest również możliwa. Kolejna wątpliwość to fakt, ze ludzkie oko nie ma nieograniczonych zdolności postrzegania szczegółów. To prawda, że na maleńkim wyświetlaczu ciężko ocenić różnice. Jednak na dużym ekranie telewizora – 84 cale czy na obrazie z projektora o przekątnej 300 cali – czterokrotnie więcej szczegółów da się dostrzec bez trudu. Właśnie dlatego zapraszamy do Luxury Art Cinema.”

Krystalicznie czysty i ostry obraz będzie można podziwiać już od pierwszych dni grudnia w warszawskim salonie Luxury Art Cinema. Do dyspozycji odwiedzających będzie 84 calowy telewizor Sony KD-84X9005 oraz projektor Sony VPL-VW500ES.

Luxury Art Cinema, ul. Bracka 11/13 w Warszawie www.luxuryartcinema.pl

Informacje o firmie:

Salon Luxury Art Cinema to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Tylko tu prezentowane są luksusowe marki audio-wideo i inteligentne instalacje w gotowych, zaaranżowanych wnętrzach. Dzięki temu można przekonać się jak rzeczywiście działają systemy oferowane przez Art Cinema. Na żywo można sprawdzić systemy sterowania oświetleniem, systemy inteligentnego budynku, kontrolę temperatury, systemy alarmowe i kontrolę dostępu oraz oszczędzanie energii – wszystko sterowane przy pomocy BMS. Ponadto w unikalnej sali kinowej zainstalowano najwyższej klasy nagłośnienie, będące dopełnieniem najlepszych projektorów.

Godziny otwarcia Pon.-Pt.: 11-19 Sb. 10-14, ul. Bracka 11/13 Warszawa

Sony oferuje zintegrowany świat rozrywki łączący elektronikę użytkową, rozwiązania mobilne, muzyki, filmy, gry i rozrywkę sieciową, zajmując pozycję jednej z czołowych marek konsumenckich na świecie.

Sony jest producentem innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Firma oferuje m in. projektory instalacyjne, projektory do kina domowego, a także urządzenia dedykowane dla biznesu i sektora edukacyjnego.

Firma Sony Professional dostarcza produkty, systemy i aplikacje do tworzenia, edycji i dystrybucji cyfrowych materiałów audiowizualnych o zwiększonej wartości dla firm oraz ich klientów. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w zakresie dostarczania innowacyjnych i wiodących na rynku produktów firma Professional Solutions Europe osiągnęła idealną pozycję, która umożliwia oferowanie klientom rozwiązań o wyjątkowej jakości i wartości. Dział Professional Services, stanowiący sekcję integracji systemów firmy Sony, oferuje klientom dostęp do fachowej wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych specjalistów z całej Europy. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi partnerami technologicznymi firma Professional Solutions Europe dostarcza całościowe rozwiązania, które zaspokajają potrzeby klientów oraz integrują oprogramowanie z systemami, umożliwiając osiągnięcie indywidualnych celów każdego przedsiębiorstwa. Więcej informacji można znaleźć w witrynie www.pro.sony.eu