Deichmann świętuje 100. urodziny!

Modne sneakery, lekkie botki na lato, buty w odcieniach złota, srebra i miedzi, kokieteryjny „koci obcas”, delikatne paseczki, aplikacje z nitów i ostre noski – to najnowsze trendy w kolekcji wiosna/lato 2014, które oglądały Margaret, Maja Hirsch, Sylwia Gliwa, Klaudia Halejcio oraz Ania Bosak.

Prezentacja najnowszej kolekcji Deichmann w tym roku odbyła się w urodzinowej atmosferze. W warszawskim MOMU zebrały się gwiazdy i styliści. Margaret, Maja Hirsch, Sylwia Gliwa, Klaudia Halejcio, Ania Bosak oraz Jakub Tolak świętowali z marką jej urodziny, pozując do zdjęć i podziwiając najnowsze modele z kolekcji firmy.

Główne trendy wiosna-lato 2014

Trendy 2014 zapowiadają się równie atrakcyjnie jak przebieg urodzin firmy. Jednym z kluczowych trendów nadchodzącego sezonu pozostają sneakery. Dostępne będą między innymi w jaskrawych barwach, z ekscentrycznymi, artystycznymi nadrukami oraz wzorami graficznymi.

W 2014 roku wśród palety barw stałe miejsce zajmą kolory srebra, złota, miedzi oraz ich metaliczne warianty. Sięgając po te kolory, panie powinny zdecydować się na zakup lekkich botków na lato – czyli drugiego najważniejszego trendu nadchodzącego sezonu! Z kolei fasony z krótką cholewką, rozcięciami i subtelnymi perforacjami, które pozwalają zmysłowo przeświecać nagiej skórze, będą idealne na wiosnę i wczesne lato.

Wysokie szpilki, modne poprzedniego lata, stopniowo ustępują miejsca butom na płaskiej podeszwie. Obcasy przybierają formę tzw. „kitten heels”, czyli niewielkich, najczęściej dwu-trzy centymetrowych obcasów zbliżonych kształtem do kieliszka. Natomiast płaskie modele obuwia, takie jak baleriny, lordsy czy nieco męskie modele sznurowane, zdominują… ostre noski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj