New Mono Design na Targach Rzeczy Ładnych w Soho Factory

New Mono Design_Art Deco (1)W najbliższy weekend, 23 – 24 listopada, w Soho Factory w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Targów Rzeczy Ładnych. Wśród licznych wystawców znalazły się także produkty od New Mono Design z trzech linii: NMD Limited, NMD Eko oraz NMD Basic. Impreza ma na celu promocję i popularyzację dobrego designu, polskich projektantów, a także tradycji wzornictwa w Polsce.

Targi Rzeczy Ładnych 2013 są doskonałym miejscem spotkania wszystkich osób związanych z designem w Polsce – począwszy od miłośników dobrego wzornictwa, poprzez rodzime i międzynarodowe firmy dostępne w sklepach i showroomach, na projektantach skończywszy. Wśród wystawców nie mogło zatem zabraknąć produktów od New Mono Design, marki, która w tym roku pojawiła się na mapie polskiego designu. Targi są także pretekstem do zaprezentowania przez New Mono Design projektów z dwóch nowych linii: NMD Eko oraz NMD Basic, które na imprezie będą miały swoją premierę.

Oprócz prezentacji portfolio wyjątkowych projektów od New Mono Design, będzie także możliwość porozmawiania z Agnieszką Małgorzatą Bąk – właścicielką i główną projektantką w NMD. Poznania szczegółów dotyczących materiałów i tkanin, z jakich wykonane są produkty New Mono Design, inspiracji, a także filozofii, jaką kieruje się Agnieszka podczas aranżacji wnętrz. Fani oryginalnego designu będą mogli także zakupić produkty od NMD.

Targi Rzeczy Ładnych odbędą się w sobotę i niedzielę, 23 – 24 listopada, w Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie. Podczas dwóch dni imprezy każdy będzie mógł zapoznać się z najlepszym wzornictwem przedmiotów codziennego użytku, a także uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, poświęconych projektowaniu, pracy designerów oraz historii wzornictwa przemysłowego w Polsce.

Serdecznie zapraszamy na stoisko New Mono Design!