SWATCH podgrzewa atmosferę przed Świętami

Red Knit Swatch Red KnitWyobraź sobie: pewnego chłodnego poranka otwierasz oczy, odsłaniasz zasłonę i… śnieg! Duże, puszyste płaty śniegu pokryły cały świat, niczym biała, puchowa kołdra. Co za piękny widok. I spójrz! Tam, pod drzewami stoi renifer! A tam, cały rząd okrągłych bałwanów w wełnianych kapeluszach. Jedyne czego brakuje to… pomysł, jak podzielić się swoją radością.

Nie martw się. Zainspirowany wełnianymi dodatkami, które nie tylko są przydatne w chłodne dni, lecz także niezwykle modne, Swatch zaprojektował czarującego towarzysza świąt. Zegarek RED KNIT (SUOZ172S) to romantyczny New Gent, ozdobiony motywami i symbolami zimowymi. Pamiętasz swetry i szaliki, skarpetki i rękawiczki robione na drutach, które cię ogrzewały, gdy byłeś dzieckiem? Bransoleta w przywołujących wspomnienia z dzieciństwa kolorach bieli i żywej czerwieni, ozdobiona białymi bałwanami, płatkami śniegu, śnieżnobiałym koniem na biegunach oraz sosnami pokrytymi śniegiem – te modne, koronkowe motywy są inspirowane tradycyjnymi, skandynawskimi wzorami. Na środku tarczy znajduje się złoty renifer, otoczony opadającymi płatkami śniegu.

RED KNIT umieszczony jest w śnieżnobiałym pudełku z czerwoną oraz białą kokardką. Dodatkowo w pudełku ukrywa się coś specjalnego, idealnego na mroźne noce: owinięty w miękką czerwoną tkaninę, ozdobioną reniferami, płatkami śniegu oraz sercami z białej koronki… gorący termofor! Zabawna prowokacja Swatch, RED KNIT, jest miłym prezentem prosto z serca dla osoby, z którą chcesz dzielić się miłością.

RED KNIT Limitowana edycja 14 999 sztuk

Sugerowana cena detaliczna – 360 zł

 

SUOZ172S RED KNIT

Model: New Gent

Tarcza: połyskująca czerwień z białymi nadrukami i złotym, błyszczącym reniferem

Koperta: solidne, matowe tworzywo sztuczne w kolorze czerwieni

Bransoleta: czerwona tkanina ze wzorem w kolorze bieli i złota

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj