LaBohemia.eu POP-UP SHOP

„Wielkie odkrycia i ulepszenia niezmiennie wymagają współpracy wielu umysłów.” Aleksander Graham Bell (z książki „Portier nosi garnitur od Gabbany”)

TWORZYMY UNIKALNE, INSPIRUJĄCE ŚRODOWISKO ZAKUPOWE

LaBohemia.eu POP-UP SHOP

LaBohemia.eu POP-UP SHOP LaBohemia.eu POP-UP SHOP (2)… miejsce, w którym macie szansę przenieść się w świat twórczych efektów pracy utalentowanych Projektantów. Miejsce, gdzie półki przepełnione są stylowymi dodatkami, a na wieszakach wiszą wyselekcjonowane, jedyne w swoim rodzaju kolekcje …

To LaBohemia.eu POP-UP SHOP, stworzony z zamiłowania do oryginalnych projektów.

Przemyślany wystrój oraz szeroka oferta sprawiają, że to miejsce z pewnością znalazłoby się wysoko w rankingu najciekawszych sklepów w Warszawie.

LaBohemia Pop-up SHOP pozwala stworzyć unikalne środowisko, które angażuje swoich klientów.

Niepowtarzalna atmosfera: biel, prostota i to co najważniejsze stroje, dodatki Projektantów, z pewnością zachęcają do pozostania na dłużej.

Miejsce, wykorzystuje w oryginalny, bezpretensjonalny sposób prostotę. Daje przestrzeń dla tego, co najważniejsze. Dla wyobraźni naszych Artystów.

Moda to nie tylko ubrania i marki, ale niekonwencjonalny styl pełen pasji.

Codziennie będziemy inspirować, zachwycać oraz sprawiać, że na twarzach odwiedzających pojawi się uśmiech.

Znaleźć u nas można: ubrania, buty, biżuterię, dodatki, coś dla Maluchów oraz coś dla domu. Przedmioty takie, które każdy chciałby mieć, ale nie wie gdzie je znaleźć.

LaBohemia to gwarancja odpoczynku od wielkiej galerii handlowej i sieciówek, zaprasza do świata spokoju i fascynacji.

W asortymencie sklepu można znaleźć perełki takich marek jak: MUSES Natasza Urbańska & Agnieszka Komornicka, Jarosław Ewert, MOZCAU, Sylwia Majdan, Risk Made In Warsaw, Czesiociuch i inni.

To miejsce dla każdego.

Zarówno dla osób, poszukujących nietuzinkowych świątecznych podarunków dla najbliższych jak i tych szukających czegoś wyjątkowego tylko dla siebie.

Projekt miejsca LaBohemia eu. POP-UP SHOP to idea – proces, proponujący twórcze podejście do miejsca- tego w którym się przebywa, spotyka ze znajomymi, rozwija i poszukuje siebie.

Zapraszamy na uroczyste otwarcie w dniu 22.11 2013 godzina 18:00, Blue City (piętro 0), Warszawa.

Przez cały czas towarzyszyć nam będzie DJ.

Na wybrane produkty rabat 20%.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj