W grudniowym numerze HOT Moda na okładce Agnieszka Więdłocha

ŚWIĄTECZNY NUMER HOT MODA JUŻ W SPRZEDAŻY!

13_11_15_Hot_12_2013Już od dziś świąteczny, grudniowy numer HOT Moda jest dostępny w sprzedaży. Gwiazdą okładki jest aktorka Agnieszka Więdłocha. Najnowszemu wydaniu magazynu towarzyszy ponadto Wielka Akcja Prezentowa.

Agnieszka Więdłocha zyskała popularność, grając w takich produkcjach telewizyjnych jak „Czas honoru” czy „Lekarze”. W HOT Moda prezentuje się w sesji, łączącej folk i glamour, oraz zdradza nam sekrety swojego stylu. „Moja modowa miłość to płaszcze, kurtki i w ogóle wierzchnie okrycia. Kocham wszystkie wzory i kolory. Nigdy nie oddaję ani nie wyrzucam. Mam ich z sześćdziesiąt” – mówi aktorka. Więcej o jej upodobaniach modowych i stylu, przeczytacie w naszym magazynie.

W ramach Wielkiej Akcji Prezentowej, czytelnicy znajdą w HOT Moda pomysły na ciekawe prezenty dla siedmiu typów dziewczyn, a także zniżki na najmodniejsze ubrania, akcesoria i gadżety. Łącznie do akcji rabatowej przyłączyły się 64. marki.

W grudniowym HOT Moda znajdziecie również tematy:

  • Stylistki HOT podpowiadają, JAK SIĘ UBRAĆ NA WIGILIĘ, aby być w zgodzie ze sobą, nie obrazić się na mamę i nie obrazić rodziny, a jednocześnie wyglądać stylowo i elegancko;
  • FUTRA I KOŻUCHY – najgorętsze ubrania sezonu, trendy fasony i kolory;
  • WZOROWY LOOK w kratę, kwiaty, zwierzęce printy i desenie z lat 70. Zobacz, jak łączyć najmodniejsze wzory sezonu. Przepisy w wersji young, basic i de luxe;
  • Hit zimy CIENKA PUCHÓWKA;
  • SMOKINGOWA MARYNARKA – must have nie tylko na odświętne okazje;
  • BIŻUTERIA XXL – naszyjniki jak kolie, ogromne pierścienie, bogato zdobione kolczyki, szerokie bransolety;
  • STREET COUTURE – zainspiruj się wysokim krawiectwem;
  • ZAPACHY na czasie – znajdź najbardziej pasujący do ciebie;
  • WYGLĄDAJ BOSKO – pielęgnacja przed superwyjściem.

***

HOT Moda to magazyn modowy wydawany przez Marquard Media Polska. Skierowany do młodszych czytelniczek, prezentuje najnowsze trendy, inspiruje i doradza. Dzięki rozbudowanej sekcji shoppingowej, stanowi kompleksowe czasopismo dla kobiet, których pasją są moda i zakupy. Funkcję Redaktor Naczelnej magazynu pełni Joanna Góra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj