Monika Pietrasińska i Hit wszech czasów! Kalendarz CKM i Agito.pl na rok 2014

12_ckm_2013Monika Pietrasińska z kultowej „Miłości na bogato” w sesji płynącej szampanem!

Oraz

HIT wszech czasów!!!!

Natalia Siwiec w kalendarzu CKM i Agito.pl na rok 2014. Piękna modelka zaprezentowała 12 niesamowitych wcieleń, a dla każdego z nich inspirację stanowiły produkty dostępne w sklepie internetowym Agito.pl.

Kalendarz na zbliżający się rok inspirowany jest bogatym asortymentem sklepu internetowego Agito.pl. Modelka na zdjęciach występuje razem z produktami dostępnymi w sklepie. Ten innowacyjny sposób przedstawienia szerokiej oferty, z pewnością nie umknie męskim spojrzeniom.

– To pierwsze tego rodzaju przedsięwzięcie realizowane przez nasz sklep. Zależało nam na atrakcyjnym i miłym dla oka zaprezentowaniu naszych produktów. Świetnie wkomponowują się one w zdjęcia, stanowiąc ich tło. Ujęcia pokazują funkcjonalność produktów, nie przesłaniając jednak wdzięków Natalii Siwiec. Współpraca z modelką układała się świetnie, dlatego liczymy na kolejne wspólne projekty – wyjaśnia Maciej Piotrowski, Dyrektor Marketingu w Agito.pl.

CKM CALENDAR 2014 COVER NATALIA NEW79.inddKalendarz będzie dodany do całego nakładu magazynu.

W środku numeru:

  • Wywiad z komandosem Gromu o morderczym treningu w dżungli.
  • Sylwetki największych zabijaków NHL w czołowej hokejowej lidze świata z Zenonem Konopką na czele.
  • Muzyczne gadżety pod choinkę.

oraz

  • Kobiece fantazje jakich jeszcze nie znacie.

Magazyn od wydania sierpniowego otrzymał nowy, bardziej poręczny format. Zmieniona została jego makieta: jest teraz bardziej nowoczesna, elegancka i przejrzysta. Jednocześnie nie traci ona nic na typowym dla CKM męskim charakterze. Wymiary 190 x 253 mm upodabniają go do tabletu, co z pewnością spotka się z uznaniem czytelników. Ponadto miesięcznik zwiększa swą objętość i to aż o 16 stron.