Ty i Twój dom w najlepszym stylu Medicine i Eurofirany w CH Wola Park

eurofirany medicineSzukasz nowoczesnego i stylowego sposobu na ozdobienie swojego mieszkania? A może chcesz przygotować swoją szafę na nadchodzącą zimę? Koniecznie odwiedź nowe salony w CH Wola Park! Eurofirany, oferujące produkty dekoracyjne najwyższej jakości, i Medicine – to marki, które od listopada znajdziesz w CH Wola Park!

Jeśli szukasz sposobu na stylowe odświeżenie wystroju, salon dekoracji okien i wnętrz Eurofirany to miejsce dla Ciebie! Oferta salonu (o powierzchni 365,5 m2) obejmuje tysiące produktów w najlepszym wydaniu – wśród nich znajdują się także kolekcje sygnowane przez Ewę Minge! Eurofirany, największy importer firan i zasłon w Polsce, to nie tylko dekoracja okien – miłośnicy pięknych aranżacji znajdą tam narzuty, koce, ręczniki, szlafroki, obrusy, pościel i wiele dodatków, które nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Dzięki obecności profesjonalnych doradców, jest to idealne miejsce zakupów nie tylko dla osób szukających konkretnych artykułów, ale także dla tych niezdecydowanych.

CH Wola Park zaprasza również do nowo otwartego salonu Medicine (pow. 255,90 m2) zlokalizowanego na pierwszym piętrze. Fani niebanalnych kolekcji będą mogli poddać swoją garderobę modowej terapii! Jeśli cenisz sobie oryginalne i elektryzujące rozwiązania nie tylko we wnętrzach, ale również w swoich stylizacjach – koniecznie odwiedź salon Medicine.

Serdecznie zapraszamy do Centrum Handlowego Wola Park!