Pierwszy sklep SMYK w Głogowie wkrótce otwarty

nowy salon - smyk16 listopada w centrum handlowym Family Point w Głogowie otwarty zostanie salon SMYK – sklep należący do najpopularniejszej sieci z zabawkami i akcesoriami dla dzieci w Polsce. To pierwszy w tym mieście salon z szeroką ofertą artykułów przeznaczonych dla dzieci w wieku 0-14 lat.

Salon SMYK w rozbudowanym centrum handlowym Family Point zajmie powierzchnię blisko 600 m². W ofercie sklepu znajdą się zabawki, ubrania, obuwie, akcesoria szkolne, książki i multimedia, a także kosmetyki dla dzieci i niemowląt.

– W pierwszym w Głogowie salonie SMYK na naszych klientów czekać będzie bogata oferta produktów dla dzieci, od ubranek, przez gry i zabawki edukacyjne, aż po kosmetyki i książki. A zatem wszystko, co niezbędne do prawidłowego rozwoju dzieci i zapewnienia im świetnej zabawy – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów SMYK. – Tak szerokiej oferty nie posiadają inne sklepy dla dzieci. Tym bardziej cieszymy się, że nasz asortyment jest już dostępny dla mieszkańców Głogowa. Mamy nadzieję, że do wizyty w nowym salonie SMYK zachęci ich także panująca tam atmosfera oraz moc atrakcji, które czekać będą na klientów w nowym sklepie 16 i 17 listopada – dodaje Marek Łebek.

Na wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić nowy salon sieci SMYK w Głogowie w pierwszy weekend jego funkcjonowania czekają specjalne stanowiska wewnątrz sklepu, w których każde dziecko będzie mogło pomalować sobie buźkę lub spędzić czas w balonowej krainie. W centrum handlowym pojawią się także hostessy, które rozdawać będą klientom balony i ulotki informacyjne zachęcające do wejścia do nowego salonu.

Nowy salon SMYK w centrum handlowym Family Point należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór produktów dla dzieci „pod jednym dachem”.

W nowo otwartym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty znanych i cenionych marek, takich jak Disney, LEGO, Hot Wheels czy Barbie. Na klientów czeka również szeroki wybór produktów oferowanych przez marki własne SMYKA: ubranka i buty COOL CLUB oraz zabawki SMIKI.

Adres nowego sklepu SMYK:

Centrum handlowe Family Point, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 12, 67-200 Ruszowice gm. Głogów

godziny otwarcia:

  • poniedziałek – sobota: od 09:00 do 21:00
  • niedziela: od 10:00 do 20:00 

SMYK

SMYK to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci, wchodząca w skład Grupy Empik Media & Fashion (Grupa EM&F). Jej historia sięga roku 1976, w którym powstał Dom Handlowy SMYK.

Dynamiczny rozwój sieci SMYK rozpoczął się w roku 2000, kiedy powołano samodzielną spółkę:

SMYK Sp. z o.o. Obecnie sieć sklepów SMYK obejmuje ponad 90 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce. Sklepy SMYK działają również w Rosji, na Ukrainie, w Czechach, w Turcji i w Rumunii. Dodatkowe informacje o sieci SMYK można znaleźć w Internecie, pod adresem: www.smykgroup.com

Grupa Empik Media & Fashion

Grupa Empik Media & Fashion (Grupa EM&F), notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, jest wiodącym dystrybutorem produktów z kategorii: media i rozrywka, odzież, obuwie, zabawki i akcesoria dla dzieci oraz kursy językowe i kosmetyki. Grupę tworzą spółki o profilu operacyjno-handlowym oraz NFI Empik Media & Fashion S.A. jako spółka holdingowa. Model biznesowy Grupy EM&F opiera się na działalności czterech segmentów: Grupa Empik (m.in. książki, prasa, multimedia, artykuły art & pap oraz bilety na imprezy kulturalne), Grupa Smyk (zabawki i artykuły dziecięce), Szkoły Językowe oraz segment Moda i Uroda (marki modowe i kosmetyczne). Grupa rozwija model biznesowy w oparciu o własne marki i koncepty handlowe oraz o marki franczyzowe i licencjonowane. Spółki należące do Grupy EM&F od wielu lat z sukcesem budują swoją silną pozycję na rynku, posiadają wysoko wykwalifikowaną kadrę zarządzającą, rozbudowaną sieć sprzedaży detalicznej oraz liczną i stabilną bazę klientów. EM&F działa na rynku polskim, rosyjskim, ukraińskim, czeskim, słowackim, niemieckim, rumuńskim i tureckim. Dodatkowe informacje: www.emf-group.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj