Kolekcja Jesień/ Zima 2013-2014 – Twin Lingerie

Na sezon jesienno-zimowy 2013-2014 Twin proponuje kolekcję ultrakobiecą, mającą podkreślić krągłości kobiecego ciała, oraz gamę wzorów obejmujących zarówno motywy bardziej romantyczne jak i bieliznę typowo uwodzicielską w stylu “glam”.

Styl orientalny dominuje w kolekcjach bardziej romantycznych. Motywy kwiatowe są obecne w przezroczystych i bardzo lekkich haftach, ale również w nadrukach i subtelnych koronkach, zawsze utrzymanych w bardzo delikatnej i neutralnej kolorystyce, bez krzykliwych kontrastów, w celu podkreślenia atmosfery romantyczności i wyczuwalnej nuty nostalgii.

Z drugiej strony, akcenty męskie zostały utrzymane dzięki zastosowaniu materiałów z efektami graficznymi mającymi nawiązywać do mody miejskiej. W tej tendencji najbardziej wyróżniają się czerń oraz odcienie niebieskiego.

Elementy roślinne ustępują miejsca materiałom z motywami geometrycznymi, a dla podkreślenia tej stylistyki opracowano modele z formami strukturalnymi nadającymi bieliźnie codzienny charakter, przeznaczony dla kobiet bardzo pewnych siebie i posiadających wyczucie mody.

Wszystkie modele kolekcji wykonane są z wysokiej jakości tkanin w szczególności odpornych na pranie, delikatnych w których czujemy się jak druga skóra.

W kolekcji jesień/zima 2013/2014 podążając za światowymi trendami mody wprowadzone zostały nowe modele : body, koszulki z wbudowanym biustonoszem oraz biustonosze longline

Twin Lingerie dla Kobiet z Pasją …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj