Zrelaksuj się z GLOSSYBOX

Przejmij kontrolę nad własnym życiem z GLOSSYBOX „Jesienna harmonia”

GLOSSYBOX Listopad 2013W listopadzie odczuwamy już zbliżającą się wielkimi krokami zimę, ale do przygotowań świątecznych zostało nam jeszcze trochę czasu. Dni są krótkie, powietrze jest zimne, a my mamy tendencję do popadania w jesienną depresję. Dzięki najnowszej edycji GLOSSYBOX „Jesienna harmonia”, będziesz miała szansę na regenerację ciała i poprawę swojego wyglądu, ale również odnowę stanu ducha.

Postaraj się przeznaczyć choć jeden wieczór w tygodniu tylko i wyłącznie dla siebie. Nie uda Ci się wprowadzić realnych zmian w swoim życiu, jeśli będziesz spięta i zestresowana. Zapal zapachowe świece, przygotuj wannę pełną ciepłej wody i piany, z dodatkiem soli relaksujących i aromatycznych olejków. Na twarz nałóż odżywczą maseczkę, puść ulubioną, spokojną muzykę, wyłącz telefon i komputer – poddaj się chwili. Możesz spokojnie pomyśleć o wszystkich sprawach, które aktualnie zaprzątają Ci głowę, postawić sobie nowe cele życiowe.

Jak często zdarza Ci się powiedzieć „chciałabym to zrobić, ale…” albo „to moje marzenie od dzieciństwa, ale…”? Często? O to właśnie chodzi. Zbyt często odkładamy wszystko na później, na poniedziałek, na początek miesiąca. Najważniejsze to działać, nie tylko myśleć i planować.

Kluczem do sukcesu jest ciężka praca i determinacja. Nie można go osiągnąć na skróty. Należy przestać narzekać, tworzyć tysiące wymówek i po prostu zacząć działać! Najgorsze jest zrzucanie odpowiedzialności za nasze porażki na innych. Trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny, wyciągać wnioski i działać dalej, ulepszać.

Jedynym ograniczeniem jesteśmy my sami – innych nie ma. Zbyt często stawiamy sobie mury, znajdujemy jakieś „ale”. Pamiętaj o tym, że nie wolno się poddawać. Jeżeli na czymś Ci zależy, to prędzej, czy później osiągnięsz swój cel. Wszystko jest możliwe dla tego, kto wierzy w tę możliwość. Pamiętaj, że nie ma ograniczeń, są tylko przeszkody do pokonania.

Początkowe zmiany w życiu nie muszą koniecznie wiązać się z wielkimi krokami. Zastanów się nad małymi rzeczami, na które nigdy nie miałaś czasu lub motywacji:

  • zjedzenie śniadania na spokojnie w domu, a nie w pośpiechu
  • chociaż raz w tygodniu ubranie się w bardzo kobiecy sposób, bez względu na tryb życia
  • poświęcenie przynajmniej godziny w tygodniu dla bliskiej osoby…i tylko dla niej!
  • uporządkowanie przestrzeni, w której żyjesz

Pomysłów może być tysiące, a GLOSSYBOX w tym miesiącu chce ułatwić wprowadzenie tego projektu w życie, tworząc specjalny konkurs dla swoich fanek. Na blogu firmowym GLOSSYBOX, co tydzień, przez cały listopad można znaleźć tygodniowe kalendarze. Należy je uzupełniać zapiskami o rzeczach, które zrobiłaś dla siebie. Dzięki temu realnie sprawdzisz jak dużo poświęcasz czasu na swoje własne przyjemności. Więcej informacji we wpisie konkursowym: http://www.glossybox.pl/beauty-blog/jesienna-harmonia-z-glossybox-zrob-cos-dla-siebie-kazdego-dnia-konkurs/

GLOSSYBOX w tym samorozwojowym miesiącu, jak zawsze dostarcza najlepsze produkty, które rozpieszczają ciało i zmysły. W listopadowej edycji znalazły się: błyszczyk Shine On Tinted Lip Salve w kolorze Super Soft Beige marki BALANCE ME, cień do powiek Micronized Eye Shadow marki EMITE MAKE UP, duet: rozświetlający krem wygładzający Idèalia oraz Idèalia Life Serum marki VICHY lub Duo Krem na dzień + serum marki OLAY, Essensity szampon do włosów farbowanych marki SCHWARZKOPF PROFESSIONAL lub odżywka regeneracyjna Essensity marki SCHWARZKOPF PROFESSIONAL, rewitalizujące mleczko-olejek Spa Eco Vitality marki TOŁPA albo modelujący koncentrat wyszczuplający Dermo Body Slim marki TOŁPA lub aksamitny krem pod prysznic i do kąpieli Spa Eco Vitality marki TOŁPA oraz prezent – zapach Killer Queen marki KATY PERRY.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj