Przenośne i fiskalne drukarki paragonów Epson na Retail Show

Epson, na wspólnym stoisku z firmą Torell, będzie prezentował pierwszą drukarkę fiskalną Epson TM-T801FV, kolorową, atramentową drukarkę etykiet TM-C3500, zasilaną z akumulatorów przenośną drukarkę paragonów TM-P60II oraz inne drukarki POS, a także kompletne rozwiązania sklepowe z drukarkami Epson.

W strefie Perfect Store (modelowy sklep) pracować będzie fiskalna drukarka TM-T801FV.

20-21 listopada 2013, Expo XXI, Warszawa, ul Prądzyńskiego 12/14, stoisko F02

Szczegółowy program: www.retailshow.pl

Epson TM-P60II to zasilana z akumulatorów, przenośna termiczna drukarka POS drukująca bezprzewodowo (Bluetooth, WiFi) bezpośrednio z urządzeń przenośnych bez instalacji jakichkolwiek sterowników. Drukarka rozpoznaje komendy XML. Szybkość druku do 100 mm/s, 46 godzin pracy z akumulatora w trybie Bluetooth i 14 godzin – WiFi. Druk na rolce termicznej o szerokości 60 mm i maksymalnej średnicy 51 mm.

Epson TM-T801FV to pierwsza na polskim rynku drukarka Epson z tzw. modułem fiskalnym, która uzyskała homologację Prezesa Głównego Urzędu Miar. Drukarka może współpracować z komputerem i szufladą na pieniądze, co znakomicie ułatwia jej integrację z rożnymi systemami wykorzystywanymi w różnej wielkości sklepach i innych punktach handlowych. TM-T801FV drukuje jednokolorowo z szybkością do 150 mm/s w rozdzielczości 180×180 dpi na papierze z rolki o szerokości 80 lub 58 mm. Oznacza to, że może być wykorzystywana do druku paragonów i faktur.

Epson TM-C3500 – to prosta w obsłudze, niewielka 4-kolorowa drukarka atramentowa do etykiet. Druk z szybkością do 103 mm/s na różnych rodzajach nośników o szerokości od 30 do 112 mm. Pigmentowy atrament zapewnia praktycznie natychmiastowe schnięcie wydrukowanej etykiety i jej całkowitą wodoodporność. Standardowe złącza USB 2.0 typ A i Ethernet 100 Base-TX/10 Base-TX.

Informacje o firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. W szerokiej ofercie Epson znajdują się zarówno drukarki atramentowe, jak i projektory 3LCD, czujniki i inne mikrourządzenia. Chcąc pozyskać klientów z całego świata, firma Epson jako przedsiębiorstwo zdobywające kolejne rynki dostarcza najlepsze możliwe kompaktowe, energooszczędne, precyzyjne rozwiązania dla handlu i przemysłu.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 81 000 pracowników w 97 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w ochronę środowiska naturalnego oraz rozwój społeczności, w których funkcjonujemy.

Wizja środowiskowa 2050 – http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, dalekowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Firma Epson Europe zatrudnia 1757 pracowników, a jej sprzedaż w roku obrachunkowym 2011 wyniosła 1546 miliony euro. www.epson-europe.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj