Stwórz własną historię z SheMore – Nowa kolekcja „My Story” FW 2013/ 14

The new collection by SheMoreKażdego dnia wyrażasz siebie, swoją wyjątkowość, charakter, uczucia, poczucie humoru, ale i to w jakim jesteś nastroju. W jaki sposób? Poprzez ubiór.

Bycie kobietą dla niektórych to dogłębne rozumienie mody. Takie, w którym staje się ona dla nas czymś więcej niż tylko elementem wyglądu zewnętrznego. Ubieramy się dla siebie, bo to dodaje nam pewności i poprawia samopoczucie. Lecz podświadomie wyrażamy swoją osobowość poprzez strój, który nosimy. Zaś nasz styl ubierania się dojrzewa stopniowo.

Tej jesieni każda z nas ma okazję pokazać swoją historię wraz z nową kolekcją SheMore – „My Story”. Linia wyjątkowych ubrań w stylu casual daje nam niezwykłą paletę możliwości. Mamy do czynienia ze znaną już u SheMorki kombinacją elegancji z wygodnym fasonem, idealną na wiele okazji. Wysoka jakość dzianin, a także ciekawe odszycie sprawia, że ubrania naturalnie dopasowują się do naszej sylwetki. Podkreślają wszystkie atuty kobiecości, a jednocześnie ułatwiają ukrycie wszelkich niedoskonałości.

Tajemnicą SheMore – „My Story” jest delikatny design stroju, który pozwala rozwinąć wyobraźnię, przez co zestawiony z biżuterią oraz kompletem dodatków umożliwi stworzenie niepowtarzalnego efektu i wyrażenia osobowości.

W tej kolekcji mamy do wyboru okrycia wierzchnie, kombinezony, sukienki. Nie zabrakło też spódnic i spodni. Część fasonów pokazuje plecy i ramiona. Część to modele zakryte. Ważnym elementem są topowe w tym sezonie warstwy. Kolorystyka oscyluje w niezwykle modnych obecnie szarościach i melanżach, które występują w towarzystwie pudrowego różu, bieli czy też grafitu.

„My Story” to propozycja dla kobiet poszukujących w modzie czegoś więcej. Stanowi ona alternatywę dla popularnych sieciówek, które narzucają wyraźny kierunek. Wpisuje się w obowiązujące trendy na jesień 2013, a jednocześnie przełamuje je w sposób najbardziej dla nas pożądany. Pozwala na wybór własnego stylu!

Kolekcja ta jest również odzwierciedleniem osoby samej projektantki, jej własnych zawodowych doświadczeń, a także prywatnego, kobiecego spojrzenia na współczesny rynek modowy. Jednocześnie została ukształtowana przez same Klientki. Dzięki ich spostrzeżeniom i podpowiedziom marka SheMore pozytywnie zaskakuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj