TOP 4: Najlepszy sprzęt audio 2013 – Harman Kardon® BDS 7773W: bielszy odcień muzyki

Pięć wysmakowanych, olśniewająco białych kolumn, do tego skrzynia bezprzewodowego subwoofera i uniwersalny, cyfrowy amplituner z odtwarzaczem 3D Blu-ray Disc – tak prezentuje się ten 5.1 kanałowy system kina domowego Harmana. Może on przetwarzać filmy i muzykę z urządzeń iPod i ze źródeł on-line. Trzy wejścia i jedno wyjście HDMI® otwierają drogę do systemu innym źródłom dźwięku, np. konsolom do gier, co czyni z niego prawdziwe domowe centrum rozrywki. Całe kino domowe sterowane jest jednym pilotem, który można zaprogramować na obsługę TV, dekodera, tunera satelitarnego, a także urządzeń z iOS i Android.

Cena 6499 zł

Harman Kardon ONYX: lider jest jeden

Najlepszy Przenośny System Audio 2013-2014 według stowarzyszenia EISA nie tylko doskonale brzmi i rewelacyjnie wygląda, ale też pachnie prawdziwą, luksusową skórą jak portfel biznesmena. Sterowana dotykowo kolumna otrzymała wszystkie najnowsze technologie bezprzewodowego strojenia i przesyłania dźwięku – nie ma stacjonarnego ani przenośnego nadajnika, z którego Onyx nie byłby w stanie czerpać muzyki. Najlepsze osiągalne warunki odsłuchu bez względu na aplikację lub źródło dźwięku gwarantuje Technologia Harman TrueStream™. Może być zasilany z sieci lub z wbudowanej baterii litowej, która gwarantuje 6 godzin nieprzerwanej muzyki.

Cena 2299 zł

Harman Kardon Soundsticks® Wireless: kryształ eksploduje przez Bluetooth

Następca modelu Soundsticks II, który trafił do stałej ekspozycji nowojorskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej, to nadal zamknięty w kryształowych skorupach zestaw stereo z dwiema satelitarnymi kolumnami i przetwornikiem niskotonowym. On także generuje soczyste, kryształowe brzmienie, tyle tylko, że dzięki technologii Bluetooth użytkownik nie musi się szamotać z przewodami, a technologia HARMAN TrueStream gwarantuje audiofilską jakość odsłuchu ze źródeł bezprzewodowych. Kolumny równie dobrze spisują się zaprzężone do komputera oraz w roli domowego centrum rozrywki.

Cena 999 zł

AKG K375: luksus w klasie ekonomicznej

Dynamiczne przetworniki tych dousznych słuchawek ukryte są w aluminiowych puzderkach o doskonałych właściwościach tłumiących, które dodatkowo wzmacniają przenoszenie basów. Zamknięta konstrukcja sprawia, że zewnętrzne odgłosy nie mają prawa dostać się do ucha. Dostajemy je z trzema parami delikatnych, silikonowych nakładek (każda para w innym rozmiarze), i sztywnym etui. Pilot na przewodzie ma wbudowany mikrofon oraz przyciski do sterowania odtwarzaniem z urządzeń pracujących w systemie operacyjnym iOS.

Cena 419 zł

——

O FIRMIE:

HARMAN® jest wiodącym światowym projektantem, producentem i dostawcą rozwiązań audio i infotainment. Szeroki asortyment przedsiębiorstwa przeznaczony jest na rynki konsumenckie, samochodowe i profesjonalne. Do spółki należy szereg legendarnych marek, a wśród nich: AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon® oraz Mark Levinson®. Firma jest obiektem podziwu kilku pokoleń audiofilów. Jej klientami są ludzie, których łączy wspólna pasja do wysokiej jakości dźwięku i multimediów. Ponadto Harman od lat wspiera profesjonalnych artystów i miejsca, w których występują. Akcje firmy są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych, oznaczone symbolem NYSE:HAR. Więcej informacji o firmie Harman można znaleźć na stronie www.harman.com. Dystrybutorem sprzętu Harman na Polskę jest SUPORT, mail: [email protected], www.jbl.pl

©2013 HARMAN. International Industries, Incorporated. Wszelkie prawa zastrzeżone. Harman Kardon, JBL to znaki towarowe HARMAN International Industries, Incorporated, zarejestrowane w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.  HARMAN TrueStream to znak towarowy HARMAN International Industries, Inc. Nazwa i logo Bluetooth® to zarejestrowane znaki towarowe należące do Bluetooth SIG, Inc., a każde ich wykorzystanie przez HARMAN International Industries, Incorporated, jest określone warunkami licencji.  iOS to znak towarowy Apple Inc., zarejestrowany w Stanach Zjednoczonych oraz innych krajach. Android jest znakiem towarowym Google Inc.  Wszystkie inne znaki towarowe należą do ich właścicieli. Cechy, dane techniczne i wygląd produktów może ulec zmianie bez uprzedzenia. Cechy, dane techniczne i wygląd produktów może ulec zmianie bez uprzedzenia.