Wernisaż fotografii Klary Landrat z Honorata Witańską w roli głównej

Honorata_Betti Honorata_TheFrock„Hollywood babe!” to autorski pomysł i produkcja dwóch aktorek, które swoje życie dzielą pomiędzy USA a Polskę. Ich drogi połączył Nowy York, a właściwie wspólna miłość do tego niezwykłego miasta (obie tam mieszkały i uczyły się).

W przepięknych plenerach i wnętrzach Pałacu Zamoyskich, przed obiektywem Klary Landrat (wystawy swoich fotografii miała m.in. w Los Angeles, Nowym Yorku czy Tel Avivie), stanęła Honorata Witańska (aktorka telewizyjna i teatralna, szerszej publiczności znana z roli Magdy w serialu „Barwy Szczęścia”). Ich inspiracją do tej niezwykłej sesji zdjęciowej były lata dwudzieste i trzydzieste. Artystyczna charakteryzacja Joanny Skiby w połączeniu z przepięknymi kostiumami przygotowanymi przez 19 Dzielnicę Sztuki Mody i Urody (m.in. fraki z atelier Kai Śródki, Averly London czy sukienki Betti Design), zaowocowały efektem którym pragniemy sie z Państwem podzielić na wernisażu fotografii 7 listopada o godzinie 19.00 w kawiarni MJUD w Warszawie.

Projekt jak ten powstaje tylko wtedy, kiedy z kobiecą energią i siłą spotyka się pasja, więc zapraszamy na tę magiczną podróży w czasie.