Prestige Garden Party KIDS

W ostatnim czasie w Poznaniu Celebration Productions oraz Hotel Gościniec Sucholeski po raz kolejny zaprosili przedstawicieli biznesu, mody i kultury na wyjątkowy event jakim jest cykliczna impreza Prestige Garden Party, tym razem skierowana również do dzieci.

Na tej wyjątkowej imprezie prowadzonej przez popularną tancerkę i konferansjerkę znaną z programu Got to Dance – Tylko Taniec oraz Taniec z Gwiazdami – Anię Głogowską swoje dziecięce kolekcje po raz pierwszy w Polsce zaprezentowali Calvin Klein, GAP oraz Ralph Laurent. Pokaz spodobał się niewątpliwie wszystkim gościom, a dzieci biorące udział w nim były zachwycone niesamowitą zabawą zapewnioną przez sponsorów oraz showroom Gapcio, który oferował tego dnia również zakup ubranek dla pociech, nie tylko projektantów prezentowanych na letnim wybiegu, ale i znanych amerykańskich marek nieobecnych jeszcze na polskim rynku.

Wiele atrakcji zapewniła również prowadząca imprezy, która urządziła konkurs taneczny. Na dorosłych czekały również niespodzianki, które przygotowali sponsorzy zapewniając darmowe zabiegi na stoiskach Instytutu Piękna Kamili Michalewicz, czy też Centrum Urody i Fitness’u.

Na imprezie pojawiło się jak zwykle wiele znanych postaci m.in. stały gość zaprzyjaźniony z imprezą, czyli Kasia Bujakiewicz. Goście jak zwykle bawili się na imprezie do samego rana. Patryk Boro producent imprezy z ramienia Celebration Productions już Nas zapewnił, że w grudniu w Poznaniu czeka wszystkich zimowa kontynuacja imprezy, tym razem nazywająca się Christmas Gala – Świąteczna Gala i Targi, na której to prezentowane będą produkty, które mają znaleźć się pod naszymi choinkami i które mają stać się prezentami idealnymi dla naszych najbliższych.

Marki oraz producentów chętnych do zaprezentowania się na imprezie prosimy o kontakt z Celebration Productions na ich oficjalnej stronie www.celebration-productions.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj