Premiera sklepu on-line marki SiNSAY

28 października 2013 odbyła się gorąca premiera na rynku on-life fashion, wystartował sklep internetowy marki SiNSAY.

ssNa internetowej mapie mody powstało właśnie nowe wyjątkowe miejsce. W dniu 28 października wystartował sklep online marki SiNSAY. Ten nowoczesny e-sklep oferuje sprzedaż odzieży, obuwia oraz dodatków z aktualnej kolekcji brandu.

Sklep stworzony pod skrzydłami SiNSAY wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, prawdziwych pasjonatów mody. Jego bogata i wciąż uzupełniana o nowe modele oferta oraz prezentacja produktowa na najwyższym poziomie jest skierowana do Klientek marki, które lubią bawić się modą i wciąż szukają nowych inspiracji.

Marta Ożóg-Orzegowska Brand Manager SiNSAY tak opisała nową inicjatywę marki: „Nasz sklep online to nowy, obiecujący kanał sprzedaży, w który inwestuje spółka LPP S.A. Platforma została przygotowana zgodnie z najnowszymi trendami. Klientki po wejściu na stronę mają czuć się swobodnie i komfortowo, głównie dzięki łatwemu i intuicyjnemu dostępowi do produktów. Na zdjęciach widać to, z czego marka SiNSAY jest już znana – modowy kierunek brandu oraz innowacyjność”.

Dla wygody Klientek maksymalnie uproszczono proces sprzedaży w e-sklepie. Do tego na stronie zamieszczono wszelkie przydatne informacje – dokładne opisy produktów, tabelę rozmiarów, opcje kolorystyczne, dostępność konkretnego modelu. Oprócz zdjęć produktu pojawiają się także propozycje stylizacji, co zdecydowanie ułatwia zestawienie całej kreacji.

Sklep online marki SiNSAY dostępny jest pod adresem: www.sin-say.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj