Walizki Valigeria Roncato na konkursie Miss Universe 2013

Miss Polonia z walizkami Roncato fot. Biuro Miss Polonia  (1)W Rosji rozpoczyna się właśnie zgrupowanie najbardziej prestiżowego, międzynarodowego konkursu piękności – Miss Universe 2013. Blisko 100 kobiet z całego świata przyjechało do Moskwy, aby rozpocząć walkę o tytuł i koronę najpiękniejszej. Polskę reprezentuje Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska. Garderobę oraz wszystkie rzeczy niezbędne podczas trzytygodniowego zgrupowania zapakowała w stylowe walizki Valigeria Roncato z kolekcji UNO ZIP Art.

Wybory Miss Universe to jedno z najważniejszych wydarzeń na mapie międzynarodowych konkursów piękności. Na zwyciężczynię wyborów czeka apartament w Nowym Jorku, nagrody rzeczowe oraz niezliczone podróże po całym świecie z organizacja Miss Universe. Reprezentantka Polski, Paulina Krupińska przez kilka miesięcy przygotowywała się do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu. Towarzyszyła jej marka Valigeria Roncato, która zapewniła Miss Polonia stylowe i niezwykle trwałe walizki Valigeria Roncato UNO ZIP ART zaprojektowane przez młode pokolenie włoskich artystów.

Roncato UNO ZIP to najlżejsze walizki z kolekcji Valigeria Roncato. Powstały dzięki innowacyjnemu konceptowi włoskich projektantów, którzy stworzyli walizkę wytrzymałą, maksymalnie lekką oraz bezpieczną. Limitowane kolekcje Roncato UNO ZIP Art to bagaż z pracami młodych, włoskich artystów. Obecny sezon należy do twórcy street art Alessio – B, który tworzy grafiki wyrastające z połączenia personalnych inspiracji artysty z ikonami współczesnej popkultury. Obrazy są drukowane na walizkach wyrafinowaną techniką odporną na uszkodzenia i ścieranie, co obok wysokiej jakość technicznego wykonania gwarantuje jej trwałość i niezawodność walizki.

Stylowe walizki Roncato UNO ZIP Art. to małe dzieła sztuki, które towarzyszą najpiękniejszej Polsce w walce o koronę Miss Universe 2013.

O Valigeria Roncato

Valigeria Roncato to marka najwyższej jakości bagażu podróżnego, teczek, walizek, toreb, portfeli i akcesoriów podróżnych. Są one produkowane we Włoszech z najwyższej jakości materiałów z użyciem nowatorskich i zaawansowanych technologii. Każdy produkt marki charakteryzuje nowoczesny design i staranne wykończenie, które zapewniają użytkownikom komfort i bezpieczeństwo podróży. Bagaż Valigeria Roncato jest dostępny w oficjalnym sklepie online marki, dostępnym pod adresem: www.esklep-roncato.pl