Nowa seria butów marki AGA PRUS – STORIES jesień-zima 2013/14

Są rzeczy, które mają swoje historie

Nowa kolekcja to kolejna odsłona klasycznych półbutów marki AGA PRUS. Angielki, wciąż w modzie, tym razem pojawiają się w tonacji butelkowej zieleni – przeboju sezonu. Drugi fason, również pierwotnie męski, to mokasyny żeglarskie w wersji lądowej z piękną miedzianą podkówką. Oba modele zaprojektowane zostały w duchu klasycznej elegancji na co dzień. Choć wpisują się w aktualne trendy, w ofercie marki i szafach klientek pozostaną na lata.

W kolekcji także nowa propozycja – skromne, a przy tym oryginalnie skrojone i subtelnie wyprofilowane czółenka w uniwersalnym grafitowym kolorze. Ostatnia odsłona to długo oczekiwane botki w stylu sztybletów, z niewidocznymi gumami, klasyczne w kształcie. Obowiązkowa pozycja na jesień!

Sesja promująca nową kolekcję opowiada o butach nie tylko jako o przedmiotach pożądania, ale rzeczach, które mają swoje historie. Każda para, wyrabiana przez kilkadziesiąt godzin, wychodzi spod ręki rzemieślnika. Nie jest wytworem maszyny, lecz człowieka – od idei, projektu aż po ostatni gwoździk. Trafiając do klientki, wnosi własną unikalną historię i staje się częścią historii swojej właścicielki.

Buty sygnowane stemplem AGA PRUS powstają w rodzinnym warsztacie przy Nowym Świecie w Warszawie. Są szyte na miarę z najwyższej jakości naturalnych skór dla tych, którzy cenią jakość i tradycję.

—————–

  • Kampania STORIES
  • foto Tomasz Pasternak
  • model Diana Gawronkiewicz
  • studio Produkcja Artystyczna
  • concept Aga Prus / Tomasz Pasternak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj