Warszawski DZIEŃ PRZYJAŹNI w Blue City – Little Pony i MLP Equestria Girls

WDPJak uczyć najmłodszych o przyjaźni? Na przykład poprzez ulubionych bohaterów. W sobotę 19 października Blue City z myślą zwłaszcza o dziewczynkach zorganizuje obchody Dnia Przyjaźni My Little Pony i MLP Equestria Girls. Z tej okazji przestrzeń wokół fontanny zamieni się w kolorową szkołę pełną magicznych zajęć. Do zabawy mogą dołączyć wszystkie dzieci, które mają skończone 3 lata.

Zarówno w niezwykłym świecie kucyków My Little Pony, jak i dziewczynek MLP Equestria Girls, przyjaźń odgrywa ogromną rolę. Pierwszy jest nadawany przez MiniMini+, drugi w teleTOON+. Oba uwielbiają maluchy. W ramach obchodów święta przyjaźni na dzieci będą czekały Klasy Magicznych Zajęć, w tym Nauka Tańca Equestria, Magia Teatru, Akademia Wyobraźni Play-Doh oraz Symbole Przyjaźni, czyli warsztaty robienia biżuterii. Natomiast w specjalnej Strefie Magicznych Kącików Tematycznych pojawi się: Magia Kina teleTOON+, będzie można zobaczyć tu fragmenty filmu „Equestria Girls”; Zaczarowana Świetlica MiniMini+, gdzie wyświetlane będą wybrane odcinki serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia”; Magiczna Czytelnia Egmont, gdzie będzie można posłuchać opowiadań o przygodach kolorowych kucyków; Kącik Koronacji Twilight Sparkle i Amscan, w którym każde dziecko otrzyma swoją własną koronę; Figlarnia Sprytnego Baloniarza, gdzie uczniowie zobaczą, jak ze zwykłych balonów skręcić niezwykłe zwierzaki. Wreszcie Kącik Najważniejszych Liderów Opinii, gdzie na dzieci czekać będą nowości zabawkowe z linii My Little Pony i MLP Equestria Girls. Wszystkie stanowiska magicznej szkoły zostały tak opracowane, by być dziecięcą inspiracją do zabaw z przyjaciółmi także w domu czy szkole.

Przed przyjściem, warto zapoznać się z regulaminem imprezy, dostępnym na stronach: www.bluecity.pl, www.miniminiplus.pl oraz www.teletoonplus.pl od 1 października 2013r. Organizatorem imprezy jest Hasbro Polska, producent zabawek i gier planszowych oraz centrum handlowe Blue City. Partnerstwo objęli: sieć sklepów SMYK, największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci, wchodząca w skład Grupy Empik Media & Fashion (Grupa EM&F); wydawnictwo Egmont, oferujące m.in. magazyn i książeczki z serii „Mój Kucyk Pony”; firma Amscan, światowy lider w produkcji i sprzedaży artykułów dekoracyjnych, balonów i przebrań, park zabaw Inca Play oraz kanały MiniMini+ (skierowany do przedszkolaków) i teleTOON+ (skierowany do dzieci w wieku szkolnym).