Projektanci Hector & Karger w najbardziej ekskluzywnym showroomie tej jesieni

Hector_Karger kolekcja_Doberman_jesien_zima_2013_14Już niedługo, 20 października (niedziela) 2013 duet Hector & Karger zaprezentuje swoje najnowsze propozycje w ramach prestiżowego showroomu Projekt SALON, w trackie Tygodnia Mody w Łodzi.

Poznański duet Hector & Karger idzie jak burza. Po ciepłym przyjęciu ich pierwszej kolekcji w 2010 roku oraz po pokazach na wybiegach poprzednich edycji Łódzkiego Tygodnia Mody oraz Art & Fashion Festival w Poznaniu, pora na najbardziej ekskluzywny showroom w Polsce!

W projekcie SALON swoją twórczość zaprezentował już m.in. Maciej Zień, Łukasz Jemioł czy MMC. Jest to okazja dla projektantów do pokazania swojej twórczości przedstawicielom biznesu i mediów oraz klientom.

Hector & Karger w ramach Projekt Salon pokażą swoje najnowsze propozycje na sezon jesień – zima 2013/14.

Inspiracją dla Projektantów do stworzenia kolekcji stał się dostojny i elegancki doberman. Znaleźć tu można również wpływy zaczerpnięte z mody, muzyki jak i kultury lat 90 – tych. Nieobce tej kolekcji są także estetyczne wpływy rodem z przedmieść Nowego Jorku. Rozrysowane w różnych wariacjach nawiązują do charakterystycznych cech stylu marki Hector & Karger, takich jak: prosta forma, doskonała jakość, wyrafinowanie i sensualność.

W 9. edycji FashionPhilospohy Fashion Week Poland dla przedsięwzięcia Project Salon swojego wnętrz użyczył Showroom 87, mieszczący się przy ul. Piotrkowskiej 87 w Łodzi. Duet Hector & Karger zaprezentuje właśnie tam swoje ubrania 20 października 2013 w godzinach 10-16. Wszystkich zainteresowanych nową kolekcją Hector & Karger serdecznie zapraszamy na Piotrkowską 87.

Oprócz duetu H&K do współpracy z projektem SALON zaproszona została również Agata Wojtkiewicz, Eva Minge, Joanna Klimas oraz Mariusz Przybylski.