Fashion Democracy w Blue City

TAK BYŁO OSTATNIO 3W najbliższy weekend, podczas dni wyjątkowych targów mody w Blue City ponad 50 młodych projektantów zaprezentuje swoje unikalne kolekcje ubrań. Pomogą stworzyć odwiedzającym wyjątkowe jesienno-zimowe stylizacje, dzięki którym ulice Warszawy staną się modne i kolorowe.

Przez cały weekend 21–22 października młodzi polscy projektanci będą reprezentować różne style, często całkiem różne od siebie. Wiele z ubrań, które będzie można zobaczyć i kupić podczas Fashion Democracy, to unikaty, które zostały uszyte jako limitowane serie. Wiele ubrań można założyć do pracy lub szkoły. Projektanci nie zapominają też o młodych rodzicach oraz osobach starszych – każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Zgodnie z ideą Fashion Democracy impreza jest kierowana nie tylko do osób lubiących bawić się modą i śledzących najnowsze trendy, ale także do tych, którzy, na co dzień nie zajrzeliby do autorskich butików czołowych polskich projektantów. Dzięki Fashion Democracy mają okazję przekonać się, że ubranie od projektanta to niekoniecznie ekstrawagancja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj