Listopadowy HARPER’S BAZAAR – Na okładce Edyta Bartosiewicz

13_10_16_HB_11_2013W czwartek, 17 października na rynku ukaże się najnowszy, listopadowy numer magazynu Harper’s Bazaar.

Gwiazdą numeru jest kultowa polska artystka Edyta Bartosiewicz, która powraca na scenę muzyczną z nową płytą.

W wywiadzie dla Harper’s Bazaar wokalistka opowiada o trudnościach z jakimi borykała się w ostatnich latach, nowej płycie i swoim powrocie nie tylko do muzyki, ale przede wszystkim do życia. W magazynie można podziwiać odmienioną wokalistkę w obiektywie Marcina Kempskiego. Sesję zrealizowano w Szampanii.

W najnowszym numerze Harper’s Bazaar znajdzie się ponadto ekskluzywna relacja z pokazu mody Gosi Baczyńskiej podczas paryskiego Fashion Week. Był to pierwszy pokaz polskiego projektanta, który został uwzględniony w oficjalnym kalendarzu tego prestiżowego wydarzenia.

W listopadowym Harper’s Bazaar znajdziecie również:

  • Sesja mody: Romeo i Julia według światowej ikony mody Carine Roitfeld;
  • Moda story: 24 godziny z Rickiem Owensem;
  • Wywiady: Emmanuelle Seigner opowiada o najnowszym filmie Romana Polańskiego „Wenus w futrze”; spotkanie z Krzysztofem Pendereckim z okazji 80. urodzin kompozytora;
  • Moda na jesień: płaszcze i futra;
  • Uroda: nowe sposoby na zmarszczki wokół oczu;
  • Podróże: najlepsze miejsca na narciarski weekend w Europie.

Listopadowemu wydaniu magazynu będzie towarzyszyć kampania radiowa (Chilli Zet, RMF Classic, Radio Kolor).

Za kreację odpowiada dział marketingu Marquard Media.

***

Harper’s Bazaar to luksusowy magazyn, ukazujący się w 27 krajach na świecie. Założony w 1867 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki przez braci Harper, pozostaje niezmiennie „skarbnicą mody, przyjemności i wskazówek”. To co wyróżnia Harper’s Bazaar od innych luksusowych pism o modzie to bliskie związki ze sztuką. W amerykańskiej redakcji pracowali m.in. Truman Capote, Charles Dickens, Virginia Woolf, Andy Warhola, Salvador Dali czy Richard Avedon.

Pierwszy, marcowy numer polskiej edycji Harper’s Bazaar pojawił się w lutym 2013 r. W każdym numerze prezentowane są polskie i zagraniczne sesje z udziałem światowej sławy gwiazd, wybitnych fotografów i topowych modelek. Stałe rubryki obejmują raporty z polskich i zagranicznych wybiegów mody. Magazyn informuje także o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych oraz zamieszcza wywiady z reżyserami, pisarzami, designerami, aktorami i artystami. Na czele polskiej redakcji Harper’s Bazaar stoi Joanna Góra.