Sportowa jesień w czterech parkach Warszawy

wca - warszawskie centrum atletykiTrenerzy Warszawskiego Centrum Atletyki zapraszają na darmowe treningi plenerowe. Na Polu Mokotowskim, Kępie Potockiej, w Forcie Bema i Parku Skaryszewskim odbędą się treningi atletyczne, zajęcia Aerobik’u i Sztuk Walki. Wystarczy przyjść w niedzielę, 20 października w wyznaczone miejsce, aby wziąć udział w zajęciach i poznać trenerów WCA.

Udział w treningu pod okiem doświadczonych trenerów oraz wykorzystanie dostępnych na miejscu przyrządów do sztuk walki, aerobik’u i zajęć atletycznych są bezpłatne. Wystarczy przyjść w wyznaczone miejsce, aby spróbować swoich sił w nowych dyscyplinach i poznać trenerów WCA.

Warszawskie Centrum Atletyki to nowe miejsce na sportowej mapie Warszawy, którego otwarcie odbędzie się w drugiej połowie października br. Wbrew pozorom WCA to nie tylko miejsce dla osób aktywnych sportowo. Ma służyć przede wszystkim osobom narażonym na urazy, z nadwagą, niepełnosprawnym, dzieciom, a także wszystkim z dolegliwościami kręgosłupa i problemami ortopedycznymi.

„Postanowiliśmy pokazać, że to co robimy różni się od tego co do tej pory oferowała warszawska infrastruktura sportowa. Mamy genialnych, charyzmatycznych trenerów, których praca jest pasją, dają z siebie wszystko i są gotowi dać jeszcze więcej. Najlepiej przejść i samemu się przekonać.” – mówi Aleksandra Piątkowska, wiceprezes WCA.

Otwarcie Warszawskiego Centrum Atletycznego odbędzie się w drugiej połowie października. Zanim jednak ruszą zajęcia na bielańskiej hali, trenerów WCA można spotkać 20 października podczas specjalistycznych treningów plenerowych w czterech parkach Warszawy.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na Facebooku – https://www.facebook.com/events/585972528106566/

oraz na stronie internetowej WCAPRO.PL – http://wcapro.pl/blog/darmowe-treningi-przed-otwarciem-wca-poznaj-naszych-trenerow-14