PICAPAU – to więcej niż stołek

Picapau_01Picapau (co w tłumaczeniu na język polski oznacza dzięcioł) to wyjątkowa seria taboretów i hokerów włoskiej marki INFINITI. Wyróżnia je prosty styl, zdecydowane linie i ergonomiczność. Ten zabawny, trójnożny stołek łączy w sobie kreatywność i niekonwencjonalne rozwiązania. Dostępny jest w showroomie DADO DESIGN.

Zaprojektowany przez kreatywny duet Radice&Orlandini PICAPAU, doskonale sprawdzi się w domu, modnym barze czy restauracji, a także pokoju dziecięcym. Jego nóżki wykonane są z litego drewna, a siedzisko z kolorowego polipropylenu. Ten uniwersalny stołek występuje w wersji tradycyjnej oraz jako hoker. Dostępny jest w trzech różnych wysokościach (460, 640 i 760 mm). Jego prostolinijność zachwyca. Jest wręcz geometryczny i niesie ze sobą pozytywną energię oraz dynamizm.

* * *

PICAPAU dostępny jest w showroomie DADO DESIGN. To miejsce dla ludzi ceniących niebanalny wystrój wnętrz. Designerskie meble stworzone przez światowych projektantów, dostępne w DADO DESIGN, nadadzą charakter i styl każdemu pomieszczeniu. Sklep ma w swojej ofercie takie marki jak: INFINITI, L.KLEIBER, SLIDE, EMECO, RIGA CHAIR, GABER, VITA oraz tekstylia KVADRAT. DADO DESIGN to piękno, nowoczesność i funkcjonalność zamknięte w produktach najwyższej jakości.

Zachęcamy do polubienia DADO DESIGN na portalu Facebook.