CCC w nowej odsłonie w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa

Sklep CCC w galerii CH Auchan Częstochowa przeniósł się do nowego, większego lokalu.

Od 27 września zajmuje powierzchnię 560 mkw. Nowy salon jest nie tylko większy, lecz także prezentuje wnętrza urządzone według nowego konceptu marki CCC.

Nowy koncept to charakterystyczny design wnętrza nawiązujący do naturalnych materiałów i barw ziemi. Nowoczesny wygląd, duża przestrzeń, zastosowanie specjalnego oświetlenia, wygodne stanowiska do przymierzenia obuwia, sprawiają, iż każdy klient powinien poczuć się komfortowo. Salon został przygotowany z dbałością o każdy szczegół zgodnie z nowym standardem ekspozycji.

CCC SA jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia oraz jego największym producentem w Polsce. Grupa CCC to ponad 700 sklepów zlokalizowanych w nowoczesnych centrach i galeriach handlowych w 14 krajach, własna fabryka butów skórzanych, 7000 pracowników, i 25 milionów par butów sprzedawanych w ciągu roku.

Grupa CCC dba o pozytywny wizerunek swoich marek oferując bogatą i zróżnicowaną ofertę produktową skierowaną do szerokiego grona odbiorców. CCC działa w oparciu o zasadę „house of brands”, polegającą na sprzedaży wielu marek obuwia pod jednym dachem. Największą popularnością w CCC cieszy się skórzana marka obuwia Lasocki. W okresie jednego roku firma oferuje ponad cztery tysiące wzorów. Każda kolekcja obejmuje modele casualowe w modnych fasonach i kolorach, jak i eleganckie klasyczne obuwie dla kobiet i mężczyzn. Jednocześnie CCC pamięta o swoich najmłodszych klientach, oferując w sprzedaży szeroką gamę obuwia dziecięcego w najróżniejszych wzorach.

Udział Grupy CCC w rozdrobnionym rynku obuwia w Polsce jest szacowany na 17-18%.

Modne i atrakcyjne cenowo produkty oferowane są klientom w sklepach własnych w Polsce, na Słowacji, na Węgrzech, w Czechach, Austrii, Słowenii, Chorwacji i Turcji oraz w sklepach franczyzowych w krajach nadbałtyckich, Rosji, Ukrainie, Rumunii i Kazachstanie. Strategia Grupy CCC zakłada osiągniecie pozycji lidera w krajach Europy Środkowej przy zachowaniu wysokich parametrów rentowności i zwrotu z kapitału własnego. W latach 2013-2015 Grupa CCC planuje powiększenie powierzchni handlowej o ponad 80% (ponad 150 tys. m2). Bardzo dobra sytuacja finansowa, niski poziom długu oraz jasna i klarowna wizja rozwoju pozwala myśleć spółce również o podbijaniu nowych rynków.

Sklep CCC jest najemcą galerii w CH Auchan Częstochowa od 2009 roku.

INFORMACJE DODATKOWE:

O Centrum Handlowym Auchan Częstochowa:

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy powstało w 2001 roku. Osiem lat później zostało rozbudowane. Klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 70 sklepów znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Na terenie centrum znajduje się również hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada 1460 miejsc parkingowych, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów są 4 bezpłatne linie autobusowe. Więcej informacji na stronie internetowej www.auchanczestochowa.pl.

O Immochan:

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw. Więcej informacji na www.centraauchan.pl.