Winter Shake w Sizeer – daj sobą wstrząsnąć!

Jesienno-zimowa kolekcja w Sizeer (8)Udowodnimy Ci, że chłodniejsze pory roku nie muszą być nudne i ponure. Jesienno-zimowa kolekcja w Sizeer to mieszanka najmodniejszych trendów, radosnych kolorów i wygodnych materiałów. Przyjdź do Sizeer, a wyjdziesz pozytywnie wstrząśnięty.

Winter Shake, czyli Zimowe Wstrząśnięcie to hasło, które przyświeca nam w sezonie jesień-zima 2013. Nie poddajemy się smutnej, jesienno-zimowej aurze, tylko z niesłabnącą energią rozpędzamy szaro-bure chmury. Niezmiennie pomagają nam w tym najlepsze światowe marki tj. Nike, Lacoste, Converse, adidas, Reebok, Puma, Timberland, DC czy Confront. Każda z nich inspiruje nas do tego, żeby z werwą ruszać w zatopione w jesiennych liściach miasto.

Sizeer to marka nieograniczonych możliwości, która na każdym kroku stara się przekonywać swoich fanów do rozwijania zainteresowań i szukania nowych form spędzania wolnego czasu. Prawdziwa pasja nie poddaje się brzydkiej pogodzie. Wierzymy w to, że sezon jesienno-zimowy nie musi oznaczać półrocznego rozstania ze spacerami na świeżym powietrzu, koncertami w najmodniejszych klubach czy podróżami w różne zakątki Polski i świata. Nie zwalniaj tempa – dzięki ofercie Sizeer jesień i zima będą tak samo ekscytujące, jak cieplejsze miesiące.

Już dziś sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy Cię do jednego z ponad 70 salonów Sizeer w całej Polsce oraz do sklepu internetowego e-Sizeer.com. Jesteśmy przekonani, że wyjdziesz pozytywnie wstrząśnięty i szybko wrócisz po więcej.

Właścicielem wszystkich salonów Sizeer jest Marketing Investment Group z o. o. S.K.A. – wyłączny dystrybutor Umbro, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, New Era, Lotto, Head, O’Neill, Confront, Feewear, a także właściciel sieci salonów Symbiosis oraz 50 style.