Kolekcja „ECHOES” RINA COSSACK

Kolekcja na sezon A/W 2013/14 to echa wysublimowanej elegancji lat 50-tych zaprezentowane we współczesnej odsłonie. Odbicia przeszłości pojawiają się jako inspiracja. W kolekcji zostały zastosowane nowoczesne kroje i konstrukcje nawiązujące do stylu Audrey Hepburn.

Propozycja marki zawiera oversizowe, kaszmirowe płaszcze, peleryny, żakiety zestawione z dopasowaną ołówkową spódnicą. Uzupełnieniem kolekcji są pojawiające się po raz pierwszy w kolekcjach RINA COSSACK wełniane kamizelki i ręcznie tworzone, oryginalne swetry. Znajdziemy również wyrafinowane kreacje koktajlowe, podkreślające kobiecą sylwetkę, z których słynie marka RINA COSSACK.

Sesja zdjęciowa kolekcji ECHOES RINA COSSACK:

  • Fotograf: Bartek Szmigulski (https://www.facebook.com/bszmigulski)
  • Modelka: Kasia Lehmann/ Rebel Models
  • MUA: Sebastian Bujniewicz (https://www.facebook.com/pages/Sebastian-Bujniewicz-Make-up-Artist)
  • Stylista: Piotr Mika
  • Torebki, buty: Venezia (http://www.venezia.pl/)

Sesja zdjęciowa promująca kolekcję ECHOES została stworzona przez fotografa Bartka Szmigulskiego. Twarzą kampanii została Kasia Lehmann z agencji Rebel Models. Perfekcyjny makijaż modelki wykreował Sebastian Bujniewicz. Butów i torebek do sesji użyczyła marka Venezia.

Jeżeli chcieliby Państwo zobaczyć kolekcję z bliska zapraszam na pokaz kolekcji ECHOES RINA COSSACK, który odbędzie się 5.10.2013 (sobota) o godzinie 21.00 w Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie w ramach Warsaw Fashion Weekend.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj