Dziesiąty SMYK MEGASTORE w Polsce otwarty w Poznaniu

Smyk_logo-1-25 września w centrum Franowo Park Handlowy otwarty został SMYK MEGASTORE, sklep należący do najpopularniejszej w Polsce sieci z zabawkami i akcesoriami dla dzieci. Salon cechuje wyjątkowo duża powierzchnia handlowa, na której klienci znajdą atrakcyjną ofertę artykułów przeznaczonych dla dzieci w wieku 0-14 lat, w tym szeroki wybór tzw. „ciężkich” akcesoriów niemowlęcych, m.in. wózków, fotelików samochodowych, kołysek czy łóżeczek.

Nowo otwarty salon to pierwszy w Poznaniu, a dziesiąty w kraju sklep w formacie SMYK MEGASTORE. Powierzchnia nowego salonu wynosi ponad 3100 m2, a jego niewątpliwą zaletą jest również bezpośredni dostęp z parkingu.

– Nasz salon w centrum Franowo Park Handlowy to miejsce, w którym na mieszkańców Poznania czeka największa oferta produktów, zabawek i akcesoriów z każdej kategorii, również takich, które trudno znaleźć w innych sklepach dla dzieci. Dzięki temu możemy kompleksowo spełniać dziecięce potrzeby, co wpisuje się w naszą misję: „Oferować wszystko, czego potrzebują i o czym marzą dzieci”. Właśnie z myślą o nich z okazji otwarcia salonu SMYK MEGASTORE w Poznaniu przygotowaliśmy szereg atrakcji, na które serdecznie zapraszamy – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

Dla pierwszych klientów nowego sklepu SMYK MEGASTORE między 25 a 29 września przygotowano specjalne atrakcje. W tym czasie hostessy będą rozdawać klientom balony i ulotki informacyjne, a na dzieci czekać będą animatorzy, którzy zaproszą je do malowania buziek, balonowego zoo oraz gry „Smykowe loty”. Dodatkowo, w weekend

28-29 września w nowym salonie SMYK MEGASTORE przygotowane zostaną dla dzieci specjalne strefy zabaw: strefa zabaw Max Steel, strefa zabaw z bohaterami bajki „Tomek i Przyjaciele”, strefa Barbie dla dziewczynek, kącik zabaw z produktami firmy Crayola i 4M, a także zabawa klockami LEGO w strefie Friends i Duplo, w tym budowa mozaiki żyrafy.

Nowy salon SMYK w Poznaniu należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat „pod jednym dachem”. W nowo otwartym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty znanych i cenionych marek, takich jak Disney, LEGO, Hot Wheels czy Barbie. Na klientów czeka również szeroki wybór produktów oferowanych przez marki własne SMYKA: COOL CLUB i SMIKI.

Nowa, jesienno-zimowa kolekcja COOL CLUB to bogaty zestaw starannie dobranych ubranek, butów oraz akcesoriów dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat. Inspirowane trendami mody ze świata dorosłych projekty wyróżnia mnogość motywów, szeroki dobór tkanin oraz wesoła kolorystyka. W ramach nowej kolekcji Cool Club SMYK proponuje kilka linii produktów:

Do It Yourself – linia charakteryzująca się wyjątkową pomysłowością, asymetrycznymi wzorami i krojami, licznymi aplikacjami, naszyciami i łatkami,

21st century romance – połączenie romantycznego stylu vintage z nowoczesnymi elementami nawiązującymi do różnorodnych dyscyplin sportu,

Back to school – linia zaprojektowana z myślą o powrocie do szkoły,

Hunting for nature – zimowe ubranka w naturalnej kolorystyce, prezentujące motywy zwierzęce,

Urban sounds – linia ubranek inspirowana życiem miasta: sztuką ulicy, muzyką klubową, nowoczesnymi budynkami i różnorodnymi wielkomiejskimi rozrywkami.

SMIKI to z kolei znane i lubiane zabawki dla dzieci w każdym wieku, które mają za zadanie wprowadzać maluchy w świat wyobraźni i przygody. Można wśród nich znaleźć między innymi popularne dziś zabawki edukacyjne i kreatywne, a także pluszowe maskotki, które w każdym wieku cieszą się sympatią najmłodszych. Zabawki dla poszczególnych grup wiekowych zostały odpowiednio oznaczone, by rodzice nie mieli problemów ze znalezieniem propozycji odpowiedniej dla ich pociechy.

Adres nowego sklepu: Park Handlowy Franowo, ul. Szwedzka 6 61-285 Poznań 

Godziny otwarcia:

  • – Poniedziałek – Sobota: 10-21
  • – Niedziela: 10-19