Immochan rozpoczyna komercjalizację Galerii Piaseczno i prezentuje atrakcyjną ofertę dla najemców

Galeria Piaseczno - ujęcie szerokie z wejsciemPodczas targów branżowych Shopping Center Forum 2013 w Warszawie, Immochan rozpoczęło wynajem powierzchni handlowej w swojej najnowszej inwestycji – Galerii Piaseczno, zlokalizowanej na południowych, bogatych przedmieściach stolicy. Nowy obiekt powstanie w wyniku rozbudowy Centrum Handlowego Auchan Piaseczno – obiektu numer jeden w portfolio Immochan.

Obecnie działające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno z ofertą handlową na powierzchni 44 300 mkw., przyciąga rocznie ok. 10 milionów kupujących.

Galeria Piaseczno będzie nowoczesnym centrum handlowo-usługowo-rozrywkowym z bogatą ofertą modową dla całej rodziny. Po powtórnym, uroczystym otwarciu stanie się atrakcyjnym miejscem w południowej części aglomeracji warszawskiej, gdzie będzie można dokonać zarówno codziennych, jak i okazjonalnych zakupów, a także aktywnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Powierzchnia handlowa nowego, kluczowego obiektu Immochan – dewelopera, komercjalizatora i zarządcy Galerii Piaseczno – wyniesie 83 tysiące mkw. i na trzech kondygnacjach pomieści aż 220 sklepów.

Nowa jakość Galerii Piaseczno znajdzie odzwierciedlenie między innymi w portfolio najemców. Wśród nich znajdą się zarówno popularne, wiodące marki modowe, obuwnicze, sportowe, jak i butiki z elegancką, stylową odzieżą. Galeria Piaseczno wraz z hipermarketem Auchan oraz marketem agd i rtv będzie doskonałym miejscem na wyjątkowe zakupy.

W Galerii Piaseczno powstanie również obszerna strefa rozrywki, licząca ok. 6000 mkw. ze sztucznym lodowiskiem, centrum zabaw dla dzieci, nowoczesnym klubem fitness oraz oryginalnym tarasem pokrytym zielenią. Nawet najbardziej wymagające gusta kulinarne zaspokoi przestronny food court z licznymi restauracjami z kuchnią polską i międzynarodową oraz przytulnymi kawiarniami.

Atutem Galerii Piaseczno bez wątpienia jest jej lokalizacja. Centrum znajduje się na południowych obrzeżach Warszawy, przyciągając klientów zarówno z południowych dzielnic stolicy, jak i z południowej części aglomeracji warszawskiej. W jej zasięgu znajduje się ok. 1 milion mieszkańców. Dzięki bezpośredniemu połączeniu ze stolicą oraz dwóm drogom wojewódzkim, dojazd do centrum handlowego samochodem zajmie klientom od 15 do maksymalnie 30 minut. W rozbudowanej Galerii Piaseczno będzie na nich czekać przestronny parking podziemny i naziemny, mieszczący łącznie 3300 aut. Amatorów rowerów ucieszą zaś zadaszone wiaty z bezpiecznymi stojakami na jednoślady.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno było pierwszym obiektem Auchan w Polsce, otwartym w 1996 roku. Wciąż jest to jeden z najprężniej prosperujących obiektów w portfolio firmy. Jego rozbudowa oraz rozszerzenie oferty zakupowej i rozrywkowej z pewnością zwiększą przywiązanie klientów do obiektu, który już od lat cieszy się ich lojalnością.

Piaseczno będące częścią aglomeracji warszawskiej dynamicznie i konsekwentnie się rozwija. W ostatnich dwudziestu latach liczba mieszkańców wzrosła o blisko 40 procent i wynosi obecnie około 71 tysięcy osób. Mocną stroną regionu jest wysoko oceniany poziom życia mieszkańców. Według badania Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) na zlecenie resortu rozwoju regionalnego, drugie miejsce w Polsce, tuż po Warszawie, zajmuje właśnie powiat piaseczyński. Badanie wykorzystuje wskaźnik Local Human Development Index (LHDI), który mierzy lokalny i regionalny poziom rozwoju społecznego i odzwierciedla poziom życia w określonych społecznościach. W raporcie opublikowanym w 2013 roku zostały wzięte pod uwagę dane z lat 2007-2010.

O Immochan:

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw. Więcej informacji na www.centraauchan.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj