Kampania RESERVED A/W 13-14 FREJA BEHA ERICHSEN

Twarzą kampanii RESERVED 2013 14 modelka FREJA BEHA ERICHSEN (6)Twarzą kampanii RESERVED A/W 13-14 została światowego formatu modelka Freja Beha Erichsen..

Sesja zdjęciowa miała miejsce w okolicach Edynburga i odbywała się w lokacjach oddających klimat dwóch wiodących trendów. Pierwszy z nich Premium Soldier to propozycja z linii Office. Nowoczesność i klasyka w jednym. Kobiecość i mocne akcesoria.

Zarówno modelka jak i miejsce zostały dobrane tak aby razem z kolekcją stworzyć jednolity, mocny charakter. Na miejsce sesji wybrany został wielkowiekowy pałac należący do tradycyjnej, arystokratycznej szkockiej rodziny Tennant’ów (tych od słynnej w świecie mody Stelli Tennant!). Fotograf – Mateusz Stankiewicz w duecie z Freją Behą Erichsen oddali niepowtarzalny klimat zaklęty w murach pałacu i okolicznej przyrody, odwzorowując tym samym wizję projektantów Reserved.

Premium Soldier to trend militarny przejawiający się głównie w płaszczach i detalach ubrań w klasycznej i szlachetnej odsłonie. Widać w nim subtelne inspiracje mundurem wojskowym, takie jak usztywnione formy, złote guziki, aplikacje na ramionach, złote łańcuchy w wykończeniach swetrów i żakietów czy kontrastowe detale.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj