„Przyłapani na modzie” sierpień 2013

Galeria Krakowska szukała ciekawie ubranych podróżnych (12)Lato to czas urlopów i oczywiście wakacyjnych wyjazdów. W każdą podróż warto ubrać się wygodnie, ale i modnie! Moda nie ogranicza się jedynie do trendów pokazywanych na światowych wybiegach czy kreowanych przez słynnych projektantów. Moda to także wszystko, to co nosimy na co dzień, o czym przekonują osoby „przyłapane na modzie” podczas akcji organizowanej przez Galerię Krakowską.

W sierpniowej odsłonie akcji „Przyłapanych na modzie” Galeria Krakowska szukała ciekawie ubranych podróżnych. Mocno akcentowanym wakacyjnym trendem było nakrycie głowy – Sara i Joanna postawiły na modne kapelusze, zaś Bartłomiej i Paweł założyli czapki z daszkiem. Obowiązkowym elementem każdego podróżnika była torebka lub walizka, a także modne w tym sezonie płócienne torby! Wśród „przyłapanych” królowało obuwie na płaskim obcasie, gdyż moda w podróży musi się łączyć z wygodą!

Inne trendy panowały podczas zakupów czy spacerów. W drugiej odsłonie sierpniowej akcji ciekawie ubranych osób poszukiwała projektantka i autorka marki DRESSAP – Anna Pirowska. Projektantka postawiła na oryginalność i wyrazistość. Jesienne trendy to przede wszystkim spodnie o długości ¾, duże torby, kolorowe zegarki i niebanalne dodatki. Kinga do jesiennego płaszczu założyła duże słuchawki, które jeszcze mocniej zaakcentowały jej kolor włosów, z kolei Łukasz i Filip postawili na duże zegarki, przyciągające wzrok. Podczas sierpniowej akcji Anna Pirowska przyłapała wielu ciekawie ubranych mężczyzn, jednym z nich był Kamil, który założył oryginalną bluzę firmy Aloha from deer, do tego dodał płócienną torbę oraz czapkę z daszkiem.