Nowa marka odzieżowa MEDICINE everyday therapy

kamapaniaPrzedstawiamy MEDICINE everyday therapy – nową markę odzieżową dostępną od 30 sierpnia br. w Polsce. Jak przystało na firmę z tak nieszablonową nazwą spodziewajcie się oryginalnych ubrań i sporej różnorodności w kolekcjach damskich i męskich. Projekty są mocno osadzone w miejskich trendach, ale to tylko punkt wyjścia dla zespołu młodych projektantów oraz zapraszanych do współpracy znanych i cenionych twórców. MEDICINE idzie o krok dalej, równie ważne jest twórcze podejście do projektowania, re-interpretacje mody i oryginalne printy – znaki szczególne ubrań MEDICINE.

Autorem pierwszej kolekcji limitowanej jest Tomek Sadurski – ilustrator mody i grafik, który zaprojektował serię mitologicznych printów na t-shirty damskie i męskie.

Hasło kampanii jesień-zima 2013 promującej markę „Best friend therapy” świetnie wyraża klimat zdjęć autorstwa duetu fotografów: Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka. To afirmacja życia w jego codziennym wydaniu, remedium na monotonię, odkrywanie życia na nowo.

Zobaczcie charakterystyczne printy i ubrania MEDICINE na www.wearmedicine.com, poczujcie niewymuszoną swobodę i autorskie, współczesne podejście do projektowania ubrań.

Adresy 53 salonów MEDICINE w całej Polsce oraz sklep on-line znajdziecie na www.wearmedicine.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj