Nowa kampania w SHOWROOM Club – premierowa kolekcja Ani Poniewierskiej!

SHOWROOM Club_Ania Poniewierska_01Rewolucja w zakupach od najlepszych polskich projektantów!

Specjalnie wyselekcjonowane marki i projektanci, limitowane kolekcje tylko dla członków Clubu, oferty cenowe, jakich jeszcze nie było, a to wszystko przedstawione na niepowtarzalnych zdjęciach najlepszych polskich fotografów!

Czym jest SHOWROOM Club?

SHOWROOM Club to miejsce stworzone specjalnie dla miłośników mody. Co tydzień prezentowane są tam nowe, unikatowe kolekcje starannie wyselekcjonowanych projektantów. Twórcy klubu wybierają to, co najlepsze w polskiej modzie i dbają, by jego członkowie mogli kupić te produkty jako pierwsi i w najlepszych cenach.

Na stronie http://club.showroom.pl co poniedziałek odbywa się premiera najnowszych projektów topowych polskich projektantów i marek modowych – „nasze klientki dostają ofertę starannie wyselekcjonowaną przez naszych ekspertów i mogą być pewne, że zakupione produkty będą nosić jako pierwsze w Polsce“ – mówi Jasiek Stasz, jeden z twórców projektu. Dodatkowo, z okazji premiery, wszystkie prezentowane w SHOWROOM Club rzeczy będą sprzedawane ze specjalną zniżką, która wynosić będzie od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

Sprzedaż odbywa się w ograniczonych czasem i ilością egzemplarzy kampaniach, które trwać będą maksymalnie 7 dni. „Zadbaliśmy o to, żeby oferta Clubu była atrakcyjna zarówno dla osób świetnie znających się na polskiej modzie, jak i tych, którzy nie mieli jeszcze z nią styczności“ – dodaje Michał Juda. Do pierwszych kampanii zostały wybrane bardzo atrakcyjne marki,dlatego najpopularniejsze produkty mogą zostać wyprzedane już w pierwszych dniach prowadzenia kampanii.

 

Nowa kampania SHOWROOM Club

Kolejną projektantką, której kampania pojawiła się w SHOWROOM Club jest ANIA PONIEWIERSKA.

Ponadczasowa, wyrafinowana prostota – tak w skrócie określić można premierową kolekcję Anny Poniewierskiej – kolejnej projektantki w SHOWROOM Club. Z myślą o kobiecie pracującej proponuje funkcjonalne i wygodne modele, które w każdej konfiguracji idealnie się uzupełniają. Inspiracje dalekim wschodem, najwyższa jakość wykonania, unikalne materiały – to idea mody, jaką kreuje projektantka.

Z okazji premiery nowych modeli, wszystkie produkty dostępne są ze specjalnym rabatem – co najmniej -25%. Ilość dostępnych egzemplarzy jest ograniczona, a ich sprzedaż trwa tylko do 4.08. Wysyłka realizowana jest przez SHOWROOM Club w terminie ok. 3 tygodni od dnia zakończenia kampanii sprzedażowej.

 

Czas trwania kampanii: 29.07- 4.08.2013r.

Zdjęcia: Adam Pluciński/ MOVE

Asystent fotografa: Maciek Ryter

Stylizacja: Karolina Gruszecka/ Harper’s Bazaar/ Hot Moda&Shopping

Modelka: Charlotte Tomaszewska

Makijaż i włosy: Zosia Krasuska- Kopyt

Produkcja: Marta Teodorowska/ SHOWROOM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj