NA BŁYSK – Nowa Kolekcja CROPP dla Dziewczyn

croppZestawienie rockowego błysku ze sportową szarością to najnowsza propozycja CROPPa na nadchodzący sezon. Dziewczyny w stylu „glossy” umiejętnie łączą wygodne fasony z błyskotkami, ćwiekami i dżetami, które nadają codziennym stylizacjom rockowego zacięcia.

Najnowsza kolekcja CROPPa dla dziewczyn to przede wszystkim błysk w każdej postaci – od dżetów, przez brokat po delikatną, błyszczącą nitkę przetykającą dzianiny. Projektanci postanowili skontrastować styl rockowy ze sportowym, zestawiając błyszczące elementy z szarościami, czernią i wygodnymi fasonami.

W kolekcji rządzą ćwieki w różnych kształtach i kolorach. Zdobią kieszenie spodni dresowych i ramiona prostych bluz, którym nadają bardziej drapieżnego i – czasem całkiem dosłownie – ostrego charakteru. Znalazły się też na skórzanych torbach i paskach.

Błyszczące elementy pojawiają się na monochromatycznych koszulkach, tank topach i bluzkach z nadrukami. Wśród charakterystycznych detali kolekcji znajdziemy również nie wychodzące z mody od kilku sezonów czaszki, w formie nadruków na apaszkach lub ćwieków na małych, rockowych torebkach.

Akcesoria to mocna strona kolekcji. Oprócz dużych i pakownych toreb i sakw oraz niewielkich imprezowych kopertówek króluje typowo rockowa biżuteria – łańcuchy, wysadzane ćwiekami paski i bransoletki wzorowane na punkowych „pieszczochach”. Fajnym elementem stylizacji w stylu „Glossy” będą również dziewczęce, biżuteryjne kołnierzyki wysadzane drobnymi perełkami.

Po ciuchy z najnowszej kolekcji CROPP zaprasza do salonów marki w całej Polsce.

INFORMACJE DODATKOWE:

CROPP to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów, otwartych i ciekawych świata, którzy strojem wyrażają swoje poglądy i manifestują niezależność. Kolekcje wyróżniają się modnym młodzieżowym wzornictwem, inspirowanym streetartem, miejskimi sportami i muzyką. CROPP to marka miejska, która najlepiej czuje się na ulicach, w klubach, wszędzie tam, gdzie młodzi ludzie chcą pokazać, że mają styl i niebanalny pomysł na siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj