Potrójne Korzyści z SPG

spg_membercrd_2012_goldStarwood Preferred Guest zmienia branżę programów lojalnościowych wprowadzając ofertę „Potrójne Korzyści z SPG” oferującą liczne zniżki dla uczestników

Członkostwo w programie SPG jest bezpłatne – wystarczy zarejestrować się, aby już teraz korzystać z oferty „Potrójne Korzyści z SPG” oraz wielu innych benefitów.

Starwood Preferred Guest® (SPG®), wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy sieci Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc (NYSE: HOT) przedstawił dziś nową ofertę „Potrójne Korzyści z SPG”. Do końca września 2013 r. uczestnicy programu SPG spożywając posiłek w jednej z 650 restauracji oraz barów sieci Starwood Hotels & Resorts na całym świecie, otrzymają trzy wyjątkowe korzyści. Restauracje polskich hoteli sieci Starwood: Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz Hotel Bristol i Westin Warsaw, uczestniczą w programie i będą oferować trzy benefity dla swoich klientów, którzy należą do programu SPG.

W polskich hotelach sieci Starwood goście otrzymają poniższe świadczenia:

Warszawa

– Hotel Sheraton, restauracja SomePlace Else oraz od 1-30 września br. restauracja InAzia będą oferować 10% zniżkę na dania z karty, 100 punktów Starpoints za każdą osobę towarzyszącą oraz 15% na masaż w Sheraton Fitness

– Hotel Westin Warsaw: restauracja Fusion: 10% zniżka na dania z karty, 100 punktów Starpoints za każdą osobę towarzyszącą oraz talerz serów

– Hotel Bristol, restauracja Marconi: 10% zniżki na dania z karty, voucher na 10% zniżki na dania podczas drugiej wizyty w restauracji oraz 15% zniżki na masaże w Pool&Gym

Kraków

– Hotel Sheraton, restauracja The Olive: 10% zniżki na dania z karty, bezpłatna wizyta w restauracji dla dzieci do szóstego roku życia oraz 50% zniżki dla dzieci do lat 12, a także lampka wina do posiłku.

Poznań

– Hotel Sheraton, restauracja Fusion: 10% zniżki na dania w porze lunchu i kolacji, bezpłatna wizyta w restauracji dla dzieci do szóstego roku życia oraz 50% zniżki dla dzieci do lat 12, bezpłatna degustacja trzech przystawek. W pubie SomePlace Else goście mogą skorzystać z 10% zniżki na dania w porze lunchu i kolacji, otrzymać 100 punktów Starpoints za każdą towarzyszącą osobę (w przypadku czterech osób przy stoliku) oraz kieliszek wina. W Qube – Vodka Bar & Café natomiast oferowane są poniższe benefity: 10% zniżki na dania w porze lunchu i kolacji, deska wybornych serów oraz degustacja deserów.

Sopot

– Hotel Sheraton, restauracja InAzia: 10% zniżki na dania z karty, 100 punktów Starpoints za każdą osobę towarzyszącą, lampka wina.

„W ubiegłym roku w naszym regionie wydatki członków SPG na restauracje i bary podczas pobytu w hotelach sieci Starwood podwoiły się” – powiedział Steven Taylor, wiceprezes ds. marketingu, Starwood Hotels & Resorts w Europie, Afryce i Bliskim Wschodzie. „W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić ofertę „Potrójne Korzyści z SPG”, która jest pierwszą globalną kampanią marketingową promującą naszą ofertę gastronomiczną. Wierzymy, że te korzyści sprawią, że członkostwo w SPG stanie się jeszcze bardziej istotne dla naszych gości i zachęci ich do odkrywania wyjątkowych doświadczeń, które zapewniamy w naszych restauracjach i barach na całym świecie”.

Całoroczne Korzyści dla uczestników programu SPG

SPG jest jedynym programem lojalnościowym w branży turystycznej, w którym można gromadzić punkty podczas wizyt w restauracjach i barach oraz otrzymywać benefity związane z ofertą gastronomiczną na całym świecie. Aby dołączyć do programu SPG wystarczy zarejestrować się, aby uzyskać bezpłatne członkostwo i korzystać z oferty „Potrójne korzyści z SPG”. Program SPG oferuje członkom oszczędności nawet do 30% przez cały rok w ponad 1000 restauracji i barów, w 400 hotelach sieci Starwood na całym świecie. Uczestnicy programu SPG mogą również korzystać z comiesięcznych promocji w restauracjach i barach uczestniczących w programie, a także zdobywać punkty Starpoints podczas wizyt w tych lokalach. Dzięki przełomowemu elementowi programu – SPG Moments – punkty Starpoints można wymienić na bilety wstępu na wyjątkowe wydarzenia takie jak udział w światowych premierach filmowych, koncertach najlepszych artystów, czołowych wydarzeniach sportowych oraz na niezapomniane spotkania z wybitnymi szefami kuchni z restauracji nagrodzonych gwiazdkami Michelin.

Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty „Potrójne Korzyści z SPG”, zapraszamy na stronę spg.com/triplebenefits.

# # #

Informacje o Starwood Hotels and Resorts Worldwide Inc.

Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc. jest jedną z wiodących firm hotelarskich na świecie. Posiada 1 146 hoteli w 100 krajach oraz zatrudnia 171 000 pracowników. Starwood jest właścicielem, operatorem i franczyzodawcą hoteli i rezydencji działających pod następującymi markami:  St. Regis®, The Luxury Collection®, W®, Westin®, Le Méridien®, Sheraton®, Four Points® by Sheraton, Aloft®, and Element®. Firma może pochwalić się jednym z czołowych programów lojalnościowych w branży, Starwood Preferred Guest (SPG), który pozwala jego członkom zbiera i wymieniać punkty na noclegi w hotelach, zwiększenie standardu pokoju oraz loty bez ograniczeń dotyczących dat.  Starwood jest również właścicielem Starwood Vacation Ownership, Inc., wiodącego dostawcy światowej klasy usług wypoczynkowych w kurortach z rezydencjami-willami.  Aby uzyskać więcej informacji, proszę odwiedzić stronę internetową www.starwoodhotels.com.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj