Witaj w klubie, czyli ruszył KLUB MOJA MAMA I JA!

Klub_Mama_i_jaNowopowstała platforma internetowa – Klub Moja Mama i Ja – to wyjątkowe miejsce dla mam, w którym warto bywać. Uczestnictwo w klubie wiąże się bowiem z licznymi profitami. Dla zarejestrowanych i aktywnych użytkowniczek przewidziane są liczne nagrody oraz konkursy. Warto dołączyć, aby bawić się w najlepszym klubie w sieci, którego ambasadorkami zostały znane blogerki parentingowe. Klub ruszył 15 lipca!

Mama i ja – w tym samym klubie

Klub Moja Mama i Ja, to projekt skierowany do matek.

Na powstałej stronie internetowej www.klubmamaija.pl, zarejestrowane użytkowniczki zyskają możliwość, by zbierać punkty za zakup wody Mama i ja, wypełnianie ankiet, polecanie klubu znajomym mamom. Dla 100 osób z największą ilością punktów w każdym miesiącu partnerzy akcji smyk.com oraz serwis empikfoto.pl przewidzieli nagrody w postaci zniżek do sklepu smyk.com i rabatów na fotobooki w empikfoto. Po trzech miesiącach funkcjonowania i gromadzenia użytkowniczek, klub Moja Mama i Ja na kolejne trzy zostanie przekształcony w Program Lojalnościowy „Rozpieszczamy Mamy”. Przewidziane są cykliczne konkursy dla klubowiczek z atrakcyjnymi nagrodami. Co wiecej, na stronie internetowej www.klubmamaija.pl, mamy znajdą szereg interesujących treści dotyczących zdrowia, urody, zabaw z dziećmi, powrotu do pracy. Użytkowniczki będą mogli zapoznać się z licznymi poradami jak chociażby: jak zorganizować życie po powrocie do pracy, jak mądrze tracić wagę i jak zadbać o swoje ciało po ciąży. Warto zaznaczyć, że klub to także miejsce dla ojców. Wśród treści znajdą oni informacje o wychowaniu, pielęgnacji dziecka i o tym jak „z głową” wspomagać mamę.

W trosce o nasze maluszki

Mama i ja to wyjątkowa, niegazowana woda źródlana przeznaczona dla dzieci od pierwszych chwil życia. Jako uzupełnienie diety polecana jest również kobietom w okresie ciąży oraz karmienia. Woda Mama i ja czerpana jest z głębokości 170 metrów, ze źródła bijącego na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego, co gwarantuje jej absolutną ekologiczną czystość pod względem fizykochemicznym i mikrobiologicznym. Mama i ja jest wodą o niskim stopniu mineralizacji i niskiej zawartości sodu, zalecaną do przygotowywania posiłków dla niemowląt i małych dzieci. Jej wyjątkowy skład sprawia, że stanowi idealną bazę do przygotowania napojów i posiłków dla niemowląt. Najwyższą jakość wody Mama i ja potwierdza pozytywna opinia Centrum Zdrowia Dziecka. Woda Mama i ja zwyciężyła w teście wód źródlanych i mineralnych teście wód źródlanych i mineralnych przeprowadzonym na zlecenie UOKiK przez fundację Pro-Test. Woda Mama i ja dostępna jest w butelkach o pojemności 1.5 L i 0.5 L, tylko i wyłącznie w wersji niegazowanej.

Dołącz do klubu Moja Mama i ja www.klubmojamamaija.pl, zbieraj punkty i wygrywaj nagrody. Zapraszamy!

Patronat nad Klubem Moja Mama i ja objęły redakcje „Twój Maluszek” oraz „Mamo to ja”, a także portal www.babyboom.pl.

Ambasadorki Klubu Moja Mama i ja to znane i chętnie czytane blogerki parentingowe:

  • www.urwiskowo.com.pl
  • www.potworywozkowe.pl
  • www.piekniebycmama.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj