THE LOOK OF THE YEAR 2013 – OGÓLNOPOLSKI PÓŁFINAŁ

THE LOOK OF THE YEAR 2013Łódź po raz kolejny stanie się centrum mody i miastem pięknych kobiet. A to za sprawą kolejnej polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek THE LOOK OF THE YEAR 2013.

Za nami konkursy regionalne i casting online do THE LOOK OF THE YEAR. Już 23 lipca na ogólnopolski półfinał w kompleksie DoubleTree by Hilton w Łodzi przyjedzie ponad 100 kandydatek z całej Polski wyłonionych w trakcie kilkumiesięcznych eliminacji. Z nich profesjonalne jury, w którym zasiądą m.in. przedstawiciele biura konkursu, Arkadiusz Taraska – stylista konkursu, Karolina Misztal – The Look Of The Year 2012, Anna Galińska – główna blogerka marki Sephora oraz specjaliści Schwarzkopf Professional Poland wybierze 15 kandydatek na top modelkę, które wezmą udział w wielkiej gali finałowej THE LOOK OF THE YEAR, już 24 sierpnia w Łodzi.

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek. Celem przewodnim konkursu jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Laureatka THE LOOK OF THE YEAR otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek. THE LOOK OF THE YEAR dla wielu modelek był początkiem wspaniałej kariery. W konkursie swoje pierwsze kroki stawiały m.in. Kasia Smutniak. W 2012 roku światową edycję konkursu wygrała Polka, Angela Lipa z Krasnegostawu.

 

Partnerem tegorocznej edycji konkursu jest Miasto Łódź.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj