NESSI na pomoc w pakowaniu walizek

Jak spakować walizkę na lato? To chyba drugie najtrudniejsze pytanie zaraz po hamletowskim „Być czy nie być?”. O tym, że spakować się niełatwo przekonała się każda z nas. Wszystko byłoby prostsze, gdyby nie pewna wspólna cecha walizek – kiedy próbujemy je spakować wydają się za małe, kiedy trzeba je unieść, wcisnąć do samochodu albo postawić na lotniczej wadze, okazują się… za duże. Są jednak na to sposoby, a marka Nessi uchyla rąbka tajemnicy.

Sposoby nazywają się bardzo ogólnie: priorytety i kompromisy. Priorytet pierwszy to buty. Na wczasach wygoda stopy to podstawa. Dosłownie. To od niej będzie zależeć, jak przyjemne wspomnienia przywieziesz z wakacji. Wybór obuwia marki Nessi jest wyjątkowo duży – w letniej kolekcji każda podróżniczka znajdzie coś dla siebie: szpilki, koturny, sandały płaskie i wysokie, baleriny, slippersy, półbuty oraz czółenka. Najważniejszy kompromis to natomiast ten, który należy osiągnąć między wygodą a wyglądem, w czym pomoże określenie Twojego wakacyjnego typu z marką Nessi.

Znajdź swój typ

Jeżeli jesteś typem plażowiczki, a znajomi podziwiają cię za wytrwałość i godziny spędzone na słońcu – na pewno wybierzesz coś w zakładce sandały. Wytrzymałe, odporne na piasek i wodę, a jednocześnie delikatne i kobiece. Na wieczór możesz potrzebować czegoś do klubu, najprawdopodobniej szpilek. Jeśli masz więcej miejsca w walizce zdecyduj się na dwie pary: płaskie sandały i szpilki. Jeżeli planujesz krótki wyjazd, wysokie sandały spiszą się na medal.

Jeżeli natomiast w twoim kalendarzu widnieje wielki napis „eurotrip”, albo tzw. „obajzówka” pewnie szukasz idealnego rozwiązania. Mimo, że większość czasu spędzisz w drodze, siedząc wygodnie w samochodzie lub autokarze, zdajesz sobie sprawę, że misja zwiedzanie to potrzeba wygody. Rozwiązanie to praktyczne i solidne koturny. A na wszelki wypadek do walizki zawsze zmieszczą się uniwersalne baleriny.

Jeśli nie odnalazłaś się w żadnym z powyższych typów. Szukaj dalej z marką Nessi. Dla osób aktywnych, ale nieprzedkładających wygody nad wygląd zostały stworzone slippersy. To zupełna nowość w letniej ofercie Nessi – minimalistyczne i stylowe płaskie obuwie. Wakacje to jednak nie tylko ciepłe kraje, jeżeli spodziewasz się umiarkowanej pogody pomyśl o półbutach. Jeśli natomiast na wakacjach nie robisz sobie urlopu od elegancji miejsce w walizce należy się czółenkom.

nessi.com.pl

Wszystkie modele pochodzące z letniej kolekcji można obejrzeć w wirtualnym showroomie na www.nessi.com.pl oraz nawww.facebook.nessi.com.pl Czy już wiesz, na które buty Nessi znajdzie się miejsce w Twojej walizce?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj