Sarenza.pl na Warsaw Fashion Street!

W weekend, 22-23 czerwca w Warszawie odbyła się kolejna edycja jednej z największych imprez kulturalno-modowych w Polsce – Warsaw Fashion Street. Wybieg umiejscowiony na Krakowskim Przedmieściu przyciągnął rzeszę fanów i entuzjastów mody, a także wiele gwiazd i bloggerów.

Kolekcje projektantów prezentowane były w ciągu całego dnia, którego zwieńczeniem była oficjalna Gala zakończona przedpremierowym pokazem jednej z najbardziej cenionych polskich projektantek – Natashy Pavluchenko. Sarenza.pl, europejski lider branży obuwniczej, wyznaczający najnowsze trendy w modzie, został partnerem pokazu i udostępnił projektantce obuwie, które stanowiło idealne dopełnienie prezentowanych na wybiegu kreacji. „Moja kolekcja wiosna-lato 2014 to z jednej strony kontynuacja wcześniejszej kolekcji, przedstawiającej silną i niezależną kobietę, a z drugiej pokazanie tej kobiecości w mniej wojowniczy, choć nadal bardzo zdecydowany sposób. Buty Sarenzy uzupełniły sylwetki pojawiające się na wybiegu i idealnie współgrały z moimi projektami, podkreślając ich wyjątkowość i różnorodność”, mówi Natasha Pavluchenko.

Od momentu założenia Sarenza wspiera młodych projektantów. Dzięki tej pomocy marki takie jak Skin by Finsk, Sole Society czy Mohekann miały szansę zaistnieć na rynku, a ich kolekcje zostały docenione przez prawie 2 miliony klientów w całej Europie. Współpraca z Natashą Pavluchenko jest odzwierciedleniem filozofii Sarenzy, która jako ekspert w branży obuwniczej angażuje się w liczne projekty modowe.

W dniach 6-7 lipca pokaz najnowszej kolekcji Natashy Pavluchenko „SENSES” otworzy prestiżowe wydarzenie Alta Roma Alta Moda. Oprócz pokazu polskiej projektantki w evencie wezmą udział między innymi Fausto Sarli, Renato Balestra, Jean Paul Gaultier i wielu innych. Również przy tej okazji, na wybiegu oprócz kreacji z najnowszej kolekcji pojawi się obuwie z oferty sklepu Sarenza.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here