Łap okazje z Centrum Handlowym RONDO

CHRondo_wyprzedażeSezon letni w pełni, dlatego też zapraszamy wszystkich na gorące wyprzedaże do Centrum Handlowego RONDO. Pastelowa torebka, miętowe buty czy modna jeansowa koszula to nie tylko hit tego lata, ale przede wszystkim startujących w CH RONDO okazji!

Tego lata nie można przegapić letnich wyprzedaży dostępnych w salonach najemców bydgoskiego Centrum Handlowego RONDO. Wyjątkowe zniżki sięgające nawet 70% znajdziemy nie tylko w butikach odzieżowych takich jak Cubus, Mohito, Orsay, House, Reserved czy Wólczanka, ale także w salonach obuwniczych – Wojas, CCC oraz drogeriach i perfumeriach – Sephora i Rossmann. Atrakcje cenowe czekają również na aktywnych klientów CH RONDO w salonach Go Sport i HiMountain oraz na miłośników dobrej książki w Księgarni Matras.

„Letnie wyprzedaże w naszej galerii to doskonała okazja, aby odświeżyć na lato swoją szafę i zapełnić ją kolekcją, która w regularnej cenie nie dla wszystkich była dostępna. Mam nadzieję, że zniżki sięgające 70% zachęcą naszych klientów do zakupów. Zapraszamy do RONDA na polowanie na super okazje” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Szczegółowe informacje dotyczące wyprzedaży i oferowanych przez najemców Centrum Handlowego RONDO promocji znajdują się na stronie internetowej – www.chrondo.pl oraz na fanpage’u galerii na Facebooku.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to centrum II generacji, pierwszy tego typu obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa Ronda to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 45 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj