Cenowe szaleństwo w Centrum Handlowym Osowa

404x404Przełom czerwca i lipca to początek cenowego szaleństwa w gdańskim Centrum Handlowym Osowa podczas letnich wyprzedaży. Jest to doskonała okazja do zakupu wypatrzonych wcześniej produktów z najnowszych kolekcji w atrakcyjnych cenach. Tylko teraz można nabyć najmodniejsze kwieciste buty na koturnach, pastelowe spódnice czy kolorowe spodnie za przysłowiowe „grosze”!

Ciekawe promocje sięgające 70% czekają na klientów zarówno w salonach odzieżowych, takich jak Benetton, Bytom, Mohito, Monnari, Lee czy Carry, jak również w sklepach obuwniczych – Venezia, Wojas, CCC, Deichmann oraz butikach z akcesoriami i biżuterią – SWISS, Jubiler Schubert, Apart, Kemer czy Świat Spinek. Dodatkowo, atrakcyjne oferty przygotowały sklepy z artykułami domowymi – American Classic, JYSK czy RTV EURO AGD, dzięki czemu letnie wyprzedaże w CH Osowa to nie tylko szansa na odświeżenie garderoby, ale i całego mieszkania.

„Każdy, kto odwiedzi Centrum Handlowe Osowa w najbliższym czasie opuści naszą galerię zadowolony z udanych zakupów. Tylko teraz wymarzone rzeczy z ostatnich kolekcji można kupić w naprawdę przystępnych cenach. Mam nadzieję, że atrakcyjne propozycje zniżkowe oferowane przez naszych najemców spotkają się z zainteresowaniem ze strony naszych klientów” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Szczegółowe informacje dotyczące wyprzedaży znajdują się na stronie internetowej Centrum Handlowego Osowa – www.chosowa.pl oraz na oficjalnym profilu galerii na Facebooku.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz liczne butiki i punkty usługowe. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.