Największa innowacja od marki Ariel na przełomie ostatnich 8 lat

KOLEKCJA ARIEL W dzisiejszych czasach zaawansowane technologie towarzyszą nam na każdym kroku – pranie nie stanowi tu wyjątku. Doskonale wie o tym marka Ariel, która stworzyła i wprowadziła na rynek innowacyjny detergent do prania w płynie – kapsułki Ariel Power, którego oficjalna premiera odbyła się również w Polsce. Kapsułki zawierają potrójną, skoncentrowaną moc od Ariel: czyszczą, usuwają plamy oraz zachowują jasność oraz kolory ubrań. Warto dodać, że duża ilość obowiązków, a także liczne wyzwania, którym musimy sprostać każdego dnia skłaniają nas do sięgania po niezawodne rozwiązania, bez względu na to, czy dotyczą one prania czy też mody. A ponieważ pranie wiąże się nierozerwalnie z ubraniami i tym samym z modą, Ariel przygotował coś wyjątkowego. Nie bez przyczyny marka postawiła również na świeżość i innowacyjność zapraszając do współpracy trójkę młodych, zdolnych projektantów, którzy doskonale wiedzą, jak małe rzeczy potrafią w duży sposób zmienić życie.

Prezentacja najnowszego produktu marki Ariel miała miejsce 20 czerwca w warszawskim studiu Pin Up. Spotkaniu towarzyszyła wyjątkowa oprawa, która pozwoliła gościom wydarzenia z bliska podejrzeć unikalną trójkomorową budowę produktu, która wprowadza potrójną skoncentrowaną moc piorącą, prostotę oraz innowację do Twojego prania. Opatentowana wielokomorowa konstrukcja i specjalna formuła, łącząca moc i wydajność w jednej kapsułce to nowe, doskonałe i łatwe podejście do prania naszych ubrań.

W świat mody i technologicznych innowacji gości spotkania wprowadził Olivier Janiak, ceniący nie tylko skuteczne i niezawodne rozwiązania, ale i wielki miłośnik mody, w towarzystwie prezenterki i piosenkarki – Patrycji Kazadi, dla której nowe technologie ułatwiające i usprawniające życie są niezbędnym elementem codzienności.

Najnowsze kapsułki od marki Ariel zostały zaprezentowane przez Małgorzatę Mejer, przedstawiciela firmy Procter&Gamble, a benefity produktu przedstawiono przy wykorzystaniu efektownych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu unikalną strukturę kapsułki można było obserwować w efekcie 3D. Olivier Janiak podkreślał: Tempo dzisiejszego życia skłania do sięgania po niezawodne rozwiązania. Pranie nie stanowi tu wyjątku, dlatego zachęcamy państwa do przetestowania nowych Kapsułek Piorących od Ariel, które sprostają każdej z 900 możliwych kombinacji prania.

Małgorzata Mejer opowiedziała o produkcie:

Kapsułki Ariel Power zapewniają wydajność za sprawą swojej unikalnej trójkomorowej struktury, która sprawia, że to, co do niedawna było niemożliwe, okazało się możliwe. Dzięki tej strukturze udało się stworzyć silnie działającą kombinację składników o intensywności działania, której wcześniej nie można było uzyskać w płynie czy kapsułkach do prania. Składniki pozostają odseparowane, aż do momentu rozpoczęcia prania. Pod wpływem wody warstwa rozdzielająca ulega błyskawicznemu rozpuszczeniu, a skoncentrowane detergenty zaczynają skutecznie działać. Dzięki tej formule, moc jednej małej kapsułki jest w stanie poradzić sobie z całą porcją prania, zapewniając najlepsze rezultaty spośród wszystkich płynów do prania i kapsułek Ariel. Ta przełomowa kombinacja technologii pozwala na doskonałe usuwanie plam, utrzymuje zarówno biel i żywość kolorów odzieży, jednocześnie dbając o tkaniny i zapewniając nieskazitelne rezultaty za każdym razem.

Po wyjątkowej prezentacji produktu uczestnicy wydarzenia zostali przeniesieni w świat mody. Kolejnym elementem spotkania był pokaz autorskich kolekcji trójki projektantów: SHE/S A RIOT, MADOXA i NATALII SIEBUŁY, którzy zostali zaproszeni do współpracy przy projekcie. Co najważniejsze, połączyła ich również wyjątkowa kolekcja, którą stworzyli na potrzeby prezentacji nowych Kapsułek Piorących Ariel, zawierających najskuteczniejszą potrójną moc piorąca od Ariela. Kolekcja stworzona przez młodych projektantów, inspirowana najnowszą technologią i funkcjonalnością w modzie pokazała, że siła trzech rzeczywiście może więcej.

Młodzi projektanci z entuzjazmem podeszli do współpracy:

Madox: Idea „small is powerful” świetnie wpisuje się w moją twórczość. Lubię bezpretensjonalne, a jednocześnie ciekawe rozwiązania. Umiejętnie wykorzystana prostota jest zdecydowanie najbardziej intrygująca, ma największą siłę przyciągania.

SHE/S A RIOT: Zawsze lubię szybko widzieć efekty swojej pracy. Działam od razu, szybko, na sto procent. Podobnie  Ariel Power Capsule – po zastosowaniu efekty są widoczne natychmiast, a ubrania dodatkowo pięknie pachną.

Natalia Siebuła: Ariel Power Capsules od razu mi się spodobał. Jest praktyczny i doskonały dla osób żyjących w biegu, dzięki technologii można wrzucić go do pralki nie martwiąc się o dawkowanie. Ponadto produkt zaparkowany jest w małe pudełko dzięki czemu zajmuje mało miejsca, a miejsce w kobiecej łazience jest bardzo ważne

Dedykowana Arielowi kolekcja zwieńczyła spotkanie, a świeże spojrzenie na modę oraz proste projekty oddały ideę „small is powerful”, którą marka kierowała się, tworząc nowy produkt. Kompaktowe rozwiązania niosą w sobie wielką siłę, zarówno w modzie, jak i w praniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj