I feel love – Pokaz najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej z Perlage

Gosia-Baczyńska-pokaz-mody-Kolekcja-jesień-zima-2013, SK:, , fot. AKPAWszyscy pasjonaci mody mieli wczoraj wyjątkową okazję spędzić magiczny wieczór z nową kolekcją Gosi Baczyńskiej „I feel love”. Data nie była przypadkowa. Projektantka chciała w taki spektakularny sposób rozpocząć sezon wakacyjny w Warszawie. Pokaz odbył się na warszawskim Żoliborzu w urokliwym otoczeniu Fortu Sokolnieckiego. I tym razem Gosia Baczyńska pokazała imponujący spektakl modowy, budząc zachwyt zaproszonych gości.

Na wybiegu królowały szyfony, muśliny i koronki, ale nie zabrakło awangardy w postaci gotowanej wełny oraz mocnych akcentów z lakierowanej skóry. Zwiewne sukienki stanowiły kontrę do geometrycznych, ciężkich fasonów. Stylizację modelek dopełniały buty Nicholasa Kirkwooda, wysadzane kryształami, przyciągające uwagę mocnymi akcentami kolorystycznymi, bądź niebanalnym kształtem obcasów. W prezentowanej kolekcji dominował kolor srebrny, opalizujące wstawki, amarant, indygo oraz czerń. Co do samego pokazu, to wszyscy ci, którzy spodziewali się show, z pewnością się nie zawiedli. Tym razem Gosia Baczyńska stworzyła niepowtarzalny klimat w swojej najnowszej kolekcji jesień-zima. Zimową scenerię pokazu podkreślały: gruboziarnista sól imitująca śnieg oraz dyskotekowe kule nawiązujące do lodowych kryształów.

Pokazy Gosi Baczyńskiej zawsze przyciągają tłumy gwiazd. Tym razem pojawili się: Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Szapołowska z Erykiem Stępniewskim, Magda Cielecka, Krzysztof Materna w towarzystwie żony i córki, Monika Olejnik z Tomaszem Ziółkowskim, Jan Komasa, Rafał Maćkowiak, Monika Brodka, Katarzyna Zielińska z partnerem, Tomasz Jacyków, Bogna Sworowska, Ilona Ostrowska, Anna Ibisz, Aneta Kręglicka, Ada Fijał i wielu innych. Nie zabrakło również polskich projektantów, w tym Paprockiego i Brzozowskiego, Tomasza Ossolińskiego. „Cudowna praca artystki z wszelaką tkaniną. Gosia przyzwyczaiła nas do muślinu, koronek, zwiewności, a jak widać, zarówno z gotowaną wełną, suknem, powlekaną tkaniną radzi sobie świetnie i to było zjawiskowe. Podobała mi się sukienka benzyna, turkusowa sukienka z grubego, sztywnego atłasu z lakierowanymi różowymi gwiazdami” – powiedział Tomasz Jacyków. Uwieńczeniem wieczoru był lodowy tort, który dzieliła sama Gosia Baczyńska.

Partnerem pokazu była Cisowianka Perlage

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj