Czym zachwycą nowe Targi w Poznaniu? | Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych SPECIAL DAYS

  Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych SPECIAL DAYS, które zadebiutują w bliskim sąsiedztwie Gardenii, to królestwo dekoracji dla domu i ogrodu. Ich ekspozycja będzie wypełniona najpiękniejszymi produktami „decor” polskich i zagranicznych producentów, które zainspirują nie tylko branżę ale też wszystkich, którzy lubią dbać o estetykę swojego otoczenia.

  Z czym przyjadą do Poznania wystawcy targów? Barwne artykuły florystyczne oraz świąteczne dekoracje, ozdoby na specjalne okazje, relaksujące zapachy świec i wzbudzające uśmiech kartki okolicznościowe – to wszystko i jeszcze więcej znajdzie się na Targach SPECIAL DAYS w dniach 22-24 lutego 2013 roku. Właściciele centrów ogrodniczych, managerowie sieci DIY oraz galerii homingowych, a także właściciele hurtowni florystycznych i kwiaciarni będą mieli doskonałą okazję do tego, aby znaleźć dostawców ciekawych produktów do swoich sklepów i zapoznać się z najnowszymi trendami w idealnym momencie odpoczynku dla branży.

  – Chcieliśmy wpisać się w silny trend branży ogrodniczej, która bardzo otwiera się na artykuły dekoracyjne. Centra ogrodnicze i kwiaciarnie rozwijają swoje działy „decor”, co cieszy kupujących, dla których ważne są drobne szczegóły – dodatki, które dopełniają ich domy i ogrody i nadają im stylu – wyjaśnia Natalia Tarachowicz, dyrektor projektu.

  Dobry styl, to nie tylko domena ekspozycji tych targów, ale też hasło przewodnie wydarzeń towarzyszących. Wśród nich szczególnie warte polecenia są bogate Pokazy Florystyczne, które w tym odbędą się dzięki współpracy aż trzech przedstawicieli branży florystycznej: Polskiej Szkoły Florystycznej Małgorzaty Bukalskiej, Firmy Plastiflora oraz Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa (SITO). Na pokazach królować będą dekoracje stołu oraz kompozycje ślubne i okolicznościowe w nowoczesnym wydaniu. Mistrzów zainspirują intensywne barwy, gra świateł, ale też najmodniejsze w nadchodzącym sezonie pastele.

  Z myślą o specjalistach z branży florystycznej, zorganizowano też konkurs dla kwiaciarń, którego tematy przewodnie to bukiet ślubny i okolicznościowy. To otwarte i bezpłatne wydarzenie zawdzięczamy Stowarzyszeniu Naukowo –  Technicznemu  Inżynierów  i  Techników  Ogrodnictwa Oddziału Poznańskiego.

  Gratką dla amatorów dekoracji będą też pokazy florystyczne z ekskluzywnych kwiatów sztucznych, które odbędą się na targach dzięki uprzejmości firmy RM Warbet.  „Wiosna ulotna…” i „Sekrety egzotycznego lasu” to tytuły, które zapowiadają puszczenie wodzy fantazji, zabawę kolorami i fakturą oraz artystyczne pokazanie energii i tajemnicy, które drzemią w naturze.

  – Jednak dekoracje to nie tylko kwiaty. Pamiętamy też o estetycznej oprawie prezentów, którą interesują się nie tylko hobbyści, ale też pracownicy kwiaciarń i sklepów z dekoracjami. Dla nich organizujemy warsztaty pakowania prezentów – dodaje Natalia Tarachowicz. Współpracujący z Targami eksperci zapewnią wysoki poziom merytoryczny pokazów i z pewnością zarażą swoją pasją uczestników warsztatów.

  SPECIAL DAYS, czyli najpiękniejszy sektor wydarzeń targowych w dniach 22-24 lutego, znajdzie się w Pawilonie 5 na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  Więcej informacji o Targach stronie: www.specialdays.mtp.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj