Fit Karnawał w Blue City

  W najbliższy weekend CH Blue City rzuca wyzwanie noworocznej kondycji swoich klientów. Na przekór zimie i karnawałowemu obżarstwu. Kto chce nabrać energii i porządnie się rozruszać, powinien zawitać pod błękitną kopułę 19 i 20 stycznia. W programie darmowe zajęcia aerobowe, taneczne czy gra w squash.

  Przez dwa dni pod fontanną zarówno mali, jak i dorośli znajdą sposoby na to, by wykrzesać z siebie energię i zacząć życie w stylu fit. Na stoiskach najemcy z branży sportowo-rozrywkowej zaprezentują swoje produkty i zajęcia, a wykwalifikowani instruktorzy poprowadzą pokazowe lekcje taneczne i treningi. I tak, Egurrola Dance Studio w sobotę poprowadzi zajęcia dla dorosłych z zumby – najmodniejszej ostatnio odmiany tańca, optymistycznej, ekscytującej i porywającej do wspólnej zabawy, a przy okazji bardzo efektywnie kształtującej sylwetkę, powodującej spalanie ogromniej liczby kalorii i ujędrniającej ciało! Natomiast w niedzielę z Egurrola Dance Kids tańczyć będą najmłodsi – w programie m.in. lambada, makarena, kankan i zorba. Inca Play skupi się wyłącznie na dzieciach, oferując Incowe karaoke, animacje z Chustą Klanza czy Incowe Mini Disco. Dzięki animacji piłkarskiej każdy poczuje się jak gwiazda futbolu na Stadionie Narodowym!

  Klub Pure przygotował zajęcia z salsy, na których każdy może nauczyć się akceptować swoje ciało i eksponować jego atuty, a przede wszystkim czerpać radość z ruchu i muzyki. Nowością są zajęcia X-Fit – wszechstronny, uniwersalny trening interwałowy całego ciała, kształtujący sylwetkę oraz cechy motoryczne takie jak siła, koordynację ruchową, zwinność, zręczność, moc, skoczność, wytrzymałość, szybkość oraz gibkość. Trenerzy personalni Adam i Aneta Chmielewscy przeprowadzą indywidualną analizę składu ciała i odpowiedni dobór suplementów.

  Klub Lucid proponuje z kolei zajęcia z zumby do hitów Shakiry, Dona Omara, Psy czy Shaggy’ego. Wszyscy zatańczą również Gangnam style. Grand Prix zademonstruje mały gokart Puffo, samochód KIA Picanto a także zaprosi Stanisława Kostrzaka, kierowcę kartingowego, który udzieli rad, jak zachowywać się na torze i powie kilka ciekawostek technicznych. W planach również film instruktażowy „Od kartingu do Formuły 1”, czyli co można osiągnąć jazdą na gokartach.

  Squash City bezpłatnie udostępni kort szklany, na którym rozgrywane były Mistrzostwa Europy. Każda sesja rozpoczynać się będzie co 30 minut począwszy od godziny 12.00 aż do godz. 18.00. Jedyny warunek udziału – sportowe buty halowe. Firma Redberry zorganizuje flash mob, czyli spontaniczny taniec Redberry (wszyscy uczestnicy otrzymają dowolny dietetyczny jogurt i zniżkę), a ATA zaprezentuje swoje modele do szkoły RC. Będą też pokazy cheerleaderek oraz dużo konkursów z nagrodami i prezentów. W tym jeden najważniejszy – dobre samopoczucie i forma!

  Poniżej dokładny program atrakcji:

  SOBOTA

  12.00 Eguurola Dance Studio – zumba, instruktorka: Lenka Tvrzová

  12.30 Pure Jatomi X-Fit

  13.00 Zabawy i konkursy dla klientów oraz Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa – pokaz taneczno-akrobatyczny „Euro 2012”

  14.00 Pure Jatomi Salsa – Zatańcz i Ty!

  14.30 Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa – energetyczny pokaz tańca „ Cheerl” z elementami gimnastyki artystycznej.

  15.00 Inca Play animacje piłkarskie, z chustą Klanza, karaoke i mini disco

  15.30 Grand Prix „Od kartingu do Formuły 1” – wywiad ze Stanisławem Kostrzakiem przeprowadzi Tomasz Pytko

  16.00 i 16:30 Lucid Zumba Finess

  17.00 Zumbia z Egurrola Dance Studio

  18.00 Pure Jatomi Wykład – Poznaj skład swojego ciała! Indywidualna analiza składu ciała i odpowiedni dobór suplementów – wykład trenerów personalnych Adama i Anetę Chmielewskich.

  NIEDZIELA

  12.00 Egurrola Dance Kids, tańce karnawałowe dla dzieci, instruktorka: Izabela Szewczyk

  12.30 Pure Jatomi X-Fit

  13.00 Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa -zawodowa grupa cheerleaderek

  13.30 Inca Play – animacje piłkarskie, z chustą Klanza, karaoke i mini disco

  14.00 Pure Jatomi Salsa – Zatańcz i Ty

  14.30 Lucid Zumba Fitness

  15.30 Grand Prix „Od kartingu do Formuły 1” – wywiad ze Stanisławem Kostrzakiem przeprowadzi Tomasz Pytko

  16.00 Konkursy i zabawy dla klientów

  16.30 Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa – występ taneczno – akrobatyczny pt. „ Euro 2012”.

  16.35 redberry style – przyłącz się do tanecznej zabawy i skosztuj pysznych niespodzianek

  17.00 Egurrola Dance Kids

  17.30 Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa – energetyczny pokaz tańca „ Cheerl” z elementami gimnastyki artystycznej

  18.00 Pure Jatomi Wykład – Poznaj skład swojego ciała! Indywidualna analiza składu ciała i odpowiedni dobór sposobu żywienia – wykład trenerów personalnych Adama i Anetę Chmielewskich.

  Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.