Znamy już wyniki SPA Prestige Awards 2012

Zakończyła się kolejna, siódma już edycja prestiżowego plebiscytu SPA Prestige Awards. Poznaliśmy więc najlepsze obiekty SPA i Day SPA w roku 2012 wybierane głosami klientów i sympatyków SPA & Wellness. W kategorii Najlepszy Hotel Spa zwyciężył Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Ostródzie. Gratulujemy!

Walka o pierwsze miejsca w najważniejszej kategorii, dotyczącej najlepszych hoteli SPA w 2012 roku, była bardzo wyrównana. Pierwszy obiekt uzyskał 7,54% głosów, kolejne 7,42% i 7,3%. Najlepszym hotelem SPA okazał się Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Ostródzie, drugie miejsce przypadło Arce Medical SPA Hotel**** w Kołobrzegu, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Malinowy Zdrój Hotel**** Medical SPA w Solcu Zdroju.

W tegorocznym plebiscycie walczyły najlepsze obiekty hotelarskie o profilu SPA oraz Day Spa, zmagając się o tytuł najlepszych w 10 kategoriach. Poza kategorią Najlepszy Hotel SPA, wybrano również Najlepszy Resort SPA – pierwsze miejsce dla Malinowego Dworu Hotel**** Medical Spa w Świeradowie Zdroju; Najlepsze Destination SPA – Hotel Leda SPA**** w Kołobrzegu; Najlepsze Medi SPA – Malinowy Zdrój Hotel**** w Solcu Zdroju; Najlepsze Kosmetyczne Med. SPA – Hotel Royal Balic 4* Luxury Boutique w Ustce; Najlepsze Femi SPA – Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Ostródzie; Najlepsze Ślubne SPA – Mera SPA Hotel w Sopocie; Najlepsze Konferencyjne SPA – Arka Medical SPA Hotel**** w Kołobrzegu; Najlepsze Holistyczne SPA- Pensjonat Afrodyta SPA w Ośnie Lubuskim; Najlepsze SPA dla Mężczyzn- Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdroju; Najlepsze Baby SPA – Hotel Lubicz Wellness & SPA w Ustce; w kategorii na Najlepsze Day SPA zwyciężył Instytut Glamour w Przeźmierowie.

Niekłamanymi faworytami plebiscytu SPA Prestige Awards 2012 były hotele należące do grupy obiektów Dr Ireny Eris – w roku 2011 najlepszym hotelem był obiekt z Krynicy Zdroju, w latach 2010 i 2009 roku hotel w Ostródzie zajął 2. miejsce. Świadczy to o wysokiej pozycji marki Dr Irena Eris, nie tylko jako producenta kosmetyków, ale również na rynku usług hotelarskich, związanych z branżą SPA & Wellness.

Wręczenie nagród dla zwycięskich obiektów odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych „Na Styku Kultur” w Łodzi, już w lutym 2013.

Osoby, które oddały głos na swój ulubiony obiekt wzięły udział w losowaniu wielu wartościowych nagród, w tym weekendowego wyjazdu do jednego z hoteli SPA – informacje o wygranej dotrą do laureatów drogą mailową najpóźniej 30 stycznia 2013 roku.

Organizatorami 7. już edycji plebiscytu SPA Prestige Award są portal SPA INFO oraz Magazyn Eden. Sponsorami nagród w konkursie są XIX Międzynarodowe Targi Turystyczne „Na Styku Kultur”, Norel Dr Wilsz – laboratorium kosmetyczne, Eye Slices Professional – producent płatków na oczy, Collagen – producent suplementu diety, Revitalash – producent kosmetyków do rzęs i brwi, a także producent zestawu do wybielania zębów Ismile.