Seria HUAWEI Room Presence – Nowe rozwiązania wideokonferencyjne

  Dzisiejsze szybkie tempo życia i prowadzenia biznesu oraz jego globalizacja wymaga błyskawicznego komunikowania się pomiędzy pracownikami firmy rozproszonymi na całym świecie. Sprawna współpraca, oparta na synergii daje przedsiębiorstwom znaczne korzyści, a przede wszystkim pozwala zdobyć przewagę konkurencyjną.

  Rozwiązania z serii HUAWEI Room Presence zapewniają ekspresową komunikację w firmie działającej w wielu miejscach, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Systemy tej marki dostępne są na naszym rynku w sprzedaży KONTEL-TELECOM, dystrybutora VAD Huawei w Polsce w zakresie TP&VC, UC&C, IPT, CC, IVS. Firma zapewnia szkolenia i prezentacje u klienta, opiekę posprzedażową i gwarancyjną oraz wsparcie przy tworzeniu projektów.

  Rozwiązania HUAWEI z serii Room Presence są proste i wygodne. Dzięki nim można sprawnie zorganizować wideokonferencję z udziałem wielu osób pracujących w różnych miejscach. Bardzo ważny jest w tym wypadku obraz, dostarczany w jakości HD, który w połączeniu z szerokopasmowym dźwiękiem AAC-LD zapewnia najwyższą jakość wideokonferencji.

  Seria HUAWEI Room Presence oferuje możliwość szybkiej i nieporównywalnie mniej kosztownej niż podróże służbowe komunikacji w firmie. Systemy, oparte na standardach komunikacyjnych najnowszej generacji, wspiera protokół szyfrowania H.235 i AES. Dostęp do konfiguracji urządzenia i ustawień systemowych chroniony jest hasłem administratora. Dzięki temu rozwiązania z tej linii produktowej gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa wideokonferencji.

  Producent gwarantuje też doskonałą jakość transmisji. Uczestnicy wideokonferencji, podczas których wykorzystywany jest sprzęt HUAWEI mają wrażenie, jakby rozmawiali ze sobą, siedząc w jednym pokoju. Mogą usłyszeć nawet ciche szepty dochodzące z sali, w której przeprowadzana jest wideokonferencja. Specjalnie zaprojektowany, nowoczesny, prosty w obsłudze pilot zapewnia łatwy dostęp do każdej funkcji terminala.

  Zarządzanie przebiegiem wideokonferencji jest niezwykle proste, dzięki dostosowaniu funkcji kontroli konferencji do indywidualnych potrzeb użytkowników. Rozwiązania pozwalają w drobiazgowy sposób zaplanować wideokonferencje i kontrować jej przebieg w każdym szczególe. W zależności od wybranej opcji w zestawie znajduje się jeden lub dwa monitory LCD (40”, 46”, 55”).